Mateusz Gamrot

i

Autor: AP PHOTO Mateusz Gamrot

Nie zapomniał o nich!

Mateusz Gamrot zabrał głos po ważnej wygranej na UFC 285! Niesamowite słowa po triumfie, nie zapomniał o tym

2023-03-07 21:33

Mateusz Gamrot zanotował piątą wygraną w organizacji UFC. Na gali UFC 285 pokonał Jalina Turnera po niejednogłośnej decyzji sędziów. "Gamer" opublikował pierwszy obszerny wpis w mediach społecznościowych po ważnym triumfie w walce wziętej na ostatnią chwilę. Nie zapomniał o osobach, które często znajdują się tylko w tle takich triumfów.

To nie był łatwy bój dla Mateusza Gamrota. Polski zawodnik organizacji UFC pnie się na szczyt kategorii lekkiej. Na pewno przybliży go do tego wygrana na UFC 285 z Jalinem Turnerem. Były mistrz KSW wziął to starcie na ostatnią chwilę. Mimo to, udało mu się wygrać i utrzymać swoją pozycję w rankingu. Gamrot nie zapomniał o wszystkich osobach, które pomogły mu w ostatnim czasie.

Andrzej Wasilewski szczerze o karierze Andrzeja Gołoty! Padły bardzo mocne słowa: Była spiep*****

Mateusz Gamrot zabrał głos po ważnej wygranej. Piękne słowa o drużynie

- Drużyna! To zespół, który pragnie Twojego sukcesu tak samo mocno jak Ty! To ludzie, którzy dopieszczają każdy detal w przygotowaniach i na ostatniej prostej przed walką! Dziękuję Panowie za tą wspaniała przygodę i pracę w Vegas! Pomimo że walka była na ostatnia chwilę to nikt z Was ani przez sekundę nie zwątpił - napisał Mateusz Gamrot w najnowszym wpisie na Facebooku.

Po podziękowaniach dla klubu Czerwony Smok, All Star Athletics i "FizjoFight", Mateusz Gamrot nie zapomniał też o swoich sponsorach, wskazując, w jakim kierunku zmierza. Interesuje go tylko jedno!

- Niekończący się dług wdzięczności i ogromne słowa uznania dla moich sponsorów i partnerów którzy zaufali mi już dawno i razem idziemy w jednym kierunku - kierunku złota - dodał "Gamer".

Arkadiusz Tańcula gotowy na walkę w KSW na Narodowym! Chce podbić Hollywood [TYLKO U NAS]

Sonda
Czy Mateusz Gamrot zostanie mistrzem UFC?

Mateusz Gamrot w UFC - bilans walk

Mateusz Gamrot trafił do organizacji UFC jako niepokonany zawodnik. Był podwójnym mistrzem organizacji KSW. Swoją przygodę z największą organizacją MMA na świecie rozpoczął od kontrowersyjnej porażki z Guramem Kutateladze. Gruzin w klatce przyznawał, że nie uważa się za triumfatora w tym starciu.

Polak przegrał jeszcze jedno starcie - na UFC 280 z Beneilem Dariushem. Pokonywał Scotta Holtzmana, Jeremy'ego Stephensa, Diego Fereirę i Armana Carukjana. Wygrał 5 z 7 walk w UFC.

Mateusz Gamrot przed UFC 285: Zachowałem się wtedy jak małolat
Najnowsze