Mateusz Gąsiewski - Amadeusz Roślik: Ferrari rozjechał Haribo [FAME MMA 10 WYNIKI]

2021-05-15 22:03 Rafał Mandes
Mateusz Haribo Gąsiewski i Amadeusz Ferrari Roślik
Autor: fot. FAME MMA Mateusz "Haribo" Gąsiewski i Amadeusz "Ferrari" Roślik

Mateusz Gąsiewski i Amadeusz Roślik zmierzyli się w czwartej walce na gali FAME MMA 10. "Ferrari" był zdecydowanym faworytem tego starcia, ale w pierwszej rundzie "Haribo" zaskoczył swoją postawą. W drugiej odsłonie wątpliwości już jednak nie było - Roślik sprowadził rywala do parteru i po gradzie ciosów sędzia przerwał pojedynek.

FAME MMA 10 RELACJA NA ŻYWO

Gąsiewski skazywany był na pożarcie, ale to on jako pierwszy ruszył do ataku. W stójce prezentował się bardzo dobrze, a rywala co chwilę trafiał kopniakami. Roślik co prawda sprowadził w połowie rundy Gąsiewskiego do parteru, ale o dziwo "Haribo" bez większego kłopotu zdołał wybrnąć z tej opresji i w końcówce ponownie rzucił się na przeciwnika.

Druga runda zaczęła się jak pierwsza od kopniaków "Haribo". "Ferrari" po kilkunastu sekundach jednak ponownie obalił Gąsiewskiego i tym razem nie wypuścił szansy z rąk. Zrobił dosiadł i zasypał rywala gradem ciosów. Sędzia nie miał innego wyjścia i przerwał pojedynek.

- Nie było między nami złej krwi. Mam nadzieję, że zaraz napijemy się razem wódeczki - powiedział Roślik po wygranej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze