Mateusz Murański dokonał niemal niemożliwego! Wielka przemiana tuż przed walką na FAME 14

2022-05-14 18:24
Alan Kwieciński, Mateusz Murański
Autor: SE Muran odgraża się Alanowi przed FAME MMA 14

Przed galą FAME MMA 14 emocje rosną z każdą chwilą. Na ważeniu okazało się, że niemal wszyscy uczestnicy zmieścili się w swoich kategoriach wagowych. Niemal, bowiem Mateusz Murański ważył więcej od umownego limitu o… 4,5 kilograma! Wydawało się, że będzie miał on problem w krótkim czasie zrzucić aż tyle, ale wszystko wskazuje na to, że ta sztuka mu się udała.

Gala FAME 14 budzi wiele wśród fanów freak-fightów. Przed startem tego emocjonującego wydarzenia nie było większych problemów z limitami wagowymi poszczególnych zawodników. Wyjątkiem był Mateusz Murański, który ma zmierzyć się z Alanem „Alanikiem” Kwiecińskim w kategorii umownej do 96 kilogramów, a na ważeniu przed galą waga wskazała mu… 100,5 kilograma! Wielu fanów zadawało sobie pytanie, czy „Muran” będzie w stanie zrzucić aż tyle nadprogramowych kilogramów w krótkim czasie. Wszystko wskazuje na to, że Mateusz Murański zdołał wypełnić limit.

Na jaw wyszło, ile zarabiają gwiazdy FAME MMA. Bajońskie kwoty, niektórzy na taki majątek muszą pracować wiele lat

Mateusz Murański dokonał niezwykłej rzeczy

W zaledwie kilka godzin Mateusz Murański musiał zrzucić aż 4,5 kg i jak się okazało, udało mu się to zrobić z nawiązką. Przy kolejnym ważeniu urządzenie pokazało już nie 100,5 kg, a tylko 95,2 kg. Limit więc wypełniony i walka z Alanem Kwiecińskim odbędzie się bez zawirowań.

Awantura na ważeniu przed FAME MMA 14! Hejter zaatakował rywala głową, zrobiło się gorąco

Włodarze gali FAME MMA 14 liczą na to, że będzie to rekordowe wydarzenie. Wejściówki na galę rozeszły się w bardzo szybkim tempie, a do tego organizatorzy liczą na rekord sprzedaży w systemie PPV. Oprócz walki Muran vs Alanik fani na FAME 14 zobaczą m.in. walki Szeliga vs Parke, Fagata vs Mona, a w walce wieczoru Gimper zmierzy się z Trombą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze