FAME MMA 14, Malczyński - Hejter ważenie

i

Autor: Zrzut ekranu/YouTube/FAME MMA FAME MMA 14: Dawid Malczyński - "Hejter"

Awantura na ważeniu przed FAME MMA 14! Hejter zaatakował rywala głową, zrobiło się gorąco

2022-05-13 20:30

Już w sobotę, 14 maja, odbędzie się gala FAME MMA 14. Freak fightowe święto odbędzie się tym razem w TAURON Arenie w Krakowie, a przed kibicami 9 emocjonujących starć. W oktagonie zaprezentują się gwiazdy internetu, sportowcy, a także influencerki. W wielu zestawieniach emocje aż kipią, czego przykładem jest konflikt Dawida Malczyńskiego z Mariuszem "Hejterem" Słońskim. Ten drugi nie wytrzymał napięcia podczas ważenia i zaatakował rywala głową!

Dopiero co kibice żyli FAME MMA 13, które odbyło się pod koniec marca, a już w sobotę odbędzie się czternasta gala największej freak fightowej federacji w Europie. Organizacja ta przyzwyczaiła do najwyższych standardów i nie inaczej jest tym razem. Włodarze zaplanowali dziewięć starć, a w każdym z nich znalazło się miejsce dla zawodnika o dużych zasięgach. Wystarczy spojrzeć na trzy główne walki. W main evencie zmierzą się Tomasz "Gimper" Działowy i Mateusz "Tromba" Trąbka, a w co-main eventach wystąpią Marcin "Xayoo" Majkut, Sergiusz "Thenitrozyniak" Górski, Agata "Fagata" Fąk i Monika "Mona" Kociołek. Profile tego sześciorga na Instagramie śledzi niemal 7 milionów użytkowników! Nic dziwnego, że bilety na majową galę FAME MMA rozeszły się jak ciepłe bułeczki, a TAURON Arena będzie wypełniona do ostatniego miejsca. Tym bardziej, że pozostałe walki także zwiastują emocje.

Marta Linkiewicz seksownie wypięła pośladki. Obłędne zdjęcie rozgrzewa jak letnie słońce

Wiktoria Jaroniewska w ostatniej chwili wskoczyła do karty FAME MMA 14. Czy będzie nową gwiazdą federacji?

Awantura na ważeniu przed FAME MMA 14. Hejter zaatakował rywala głową

Do klatki wejdą m.in. Norman Parke i Piotr "Szeli" Szeliga, którzy zmierzą się na szalonych zasadach. Pierwsza runda odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach w rzymskiej klatce, ale w ewentualnej drugiej i trzeciej odsłonie będą obowiązywać zasady MMA. Swój konflikt w Krakowie wyjaśnią też Alan "Alanik" Kwieciński i Mateusz "Muran" Murański oraz Dawid Malczyński i Mariusz "Hejter" Słoński. Pomiędzy tymi dwoma ostatnimi iskrzyło od dłuższego czasu, ale dopiero teraz będą mogli rozstrzygnąć, który jest silniejszy. "Zabawa" zaczęła się już podczas oficjalnej ceremonii ważenia!

Piękna Kasia Dziurska szykuje się do debiutu w boksie! "Kibice dostrzegą we mnie coś więcej niż ładną buzię" [TYLKO U NAS]

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?

Po oficjalnym ważeniu przed walką tradycyjnie miało dojść do ostatniego "face to face" i krótkiej rozmowy. Jednak pierwsza próba kontaktu twarzą w twarz skończyła się zadymą, gdyż obaj zawodnicy podeszli do siebie z gardą, a "Hejter" natychmiast zaatakował rywala głową. Malczyński pokazał, że jest to złe zachowanie, a ochrona zatrzymała zwarcie. Na szczęście kolejna próba okazała się dużo bardziej udana i zawodnicy mogli się udać na kolejne wywiady. Czas na prawdziwą walkę będą mieli za ok. 24 godziny.

Kulisy Fame MMA 13
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze