Marta Linkiewicz

i

Autor: Screenshot Instagram/linkimaster

Marta Linkiewicz seksownie wypięła pośladki. Obłędne zdjęcie rozgrzewa jak letnie słońce

2022-05-13 12:58

Marta Linkiewicz to jedna z popularniejszych celebrytek w Polsce. Młoda gwiazda FAME MMA przyciąga uwagę m.in. odważnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Tym razem Linkiewicz, korzystając ze wspaniałej pogody, postanowiła zapozować do zdjęć w kusym stroju, który odkrywa jej pośladki. Fani nie potrafili ukryć zachwytu.

Marta Linkiewicz wciąż wywołuje wiele kontrowersji i skrajnych emocji w świecie show-biznesu. Gwiazda FAME MMA stara się jednak, by nie kojarzono jej tak negatywnie, o czym opowiadała m.in. w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie niedawno gościła. „Linkimaster” wciąż jednak nie stroni od odważnych zdjęć w mediach społecznościowych, którymi chwali się regularnie. Fani często prawią jej komplementy, ale ostatnia sesja, którą Linkiewicz pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, wzbudziła niezwykle dużo emocji.

Marta Linkiewicz zmagała się z dużym problemem. Wszedł jej do łóżka i nie dawał spać, musiała to zrobić

Marta Linkiewicz zachwyca ciałem. Zmysłowa sesja rozpaliła fanów

O „Linkimaster” głośno zrobiło się z powodu kontrowersyjnych zachować i wypowiedzi. Teraz stara się ona pokazać, że przeszła przemianę i chce dawać dobry przykład tym, którzy śledzą jej poczynania. Bardzo mocno zaangażowała się ona w sporty walki i w niezwykle popularnym FAME MMA stoczyła już 5 pojedynków – tylko jeden z nich przegrała, a całkiem niedawno, na gali FAME 13 w marcu tego roku obroniła pas mistrzyni FAME MMA w walce z Karoliną „Way of Blonde” Brzuszczyńską. Treningi nie przeszkadzają jednak „Linkimaster” w braniu udziału w sesjach zdjęciowych, które, patrząc na jej konto na instagramie, 25-latka uwielbia.

Marta Linkiewicz pokazała pierś w pełnej okazałości! Nie zdążyła zasłonić się przed kamerą, mamy jej gorące zdjęcie

Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?

Gwiazda FAME MMA pręży się w słońcu. Fani zachwyceni Martą Linkiewicz

Niedawno Marta Linkiewicz wrzuciła na swój profil parę zdjęć z najnowszej sesji. „Linkimaster” pozuje na nich w bardzo jasnej, nasłonecznionej scenerii, a w przybieraniu seksowych póz pomagają jej dwie liny. Celebrytka ubrana jest tylko w kusy, jednoczęściowy strój, który podkreśla jej pośladki i odsłania dekolt. Fani nie mogli nie skomentować tych fotek, a niektórzy twierdzą, że jest to najlepsza sesja zdjęciowa Marty Linkiewicz!

Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze