Marta Linkiewicz pokazała pierś w pełnej okazałości! Nie zdążyła zasłonić się przed kamerą, mamy jej gorące zdjęcie

2022-05-10 9:30
Marta Linkiewicz
Autor: Instagram / linkimaster Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz zaskoczyła obserwatorów na mediach społecznościowych. Popularna gwiazda Fame MMA, która słynie ze swoich niezwykle odważnych publikacji na mediach społecznościowych, omyłkowo pokazała całą swoją pierś w pełnej okazałości. Obok tego widoku nie da się przejść obojętnie, mamy wyjątkowo gorące zdjęcie.

Marta Linkiewicz jest postacią, która wzbudza wielkie kontrowersje. Celebrytka słynie ze swoich zachowań i bardzo odważnych zdjęć, które za każdym razem wzbudzają wielkie emocje. Tym razem, celebrytka, która chciała wykonać odważną pozę, nie zdążyła uciec przed kamerą, która nagrała jej nagą pierś w pełnej okazałości. Obok takiego widoku nie da się przejść obojętnie.

Grzegorz Krychowiak już rozmawiał o tym z żoną. Podjął decyzję, to będzie robił po zakończeniu kariery

Marta Linkiewicz jest znana z szokowania. Jej półnagie zdjęcia są hitami internetu

Marta Linkiewicz od lat buduje swoją karierę wokół kontrowersji. Przypomnijmy, że kilka lat temu celebrytka zasłynęła z bardzo głośnego wyznania na temat uprawiania seksu grupowego z grupą muzyczną Rae Sremmurd. Po latach wzbudzania kontrowersji zawodniczka Fame MMA przekonywała w show "Kuby Wojewódzkiego", że przeszła wielką przemianę i chce zamknąć ten kontrowersyjny rozdział w swoim życiu. Mimo swoistej obietnicy złożonej w show telewizji TVN, gwiazda zszokowała po raz kolejny. Tym razem, Linkiewicz odsłoniła przypadkowo swoją pierś w pełnej okazałości przed fanami na Instagramie. Obok tak gorącego zdjęcia nie da się przejść obojętnie. 

Problemy w klubie Roberta Lewandowskiego. Jego koledzy mają dosyć, chodzi o trenera, prawda wyszła na jaw

Aby zobaczyć zdjęcia z najgorętszymi zdjęciami Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Marta Linkiewicz przypadkowo odsłoniła swoją pierś. Gorące nagranie obiegło internet

Gwiazda Fame MMA postanowiła po raz kolejny pokazać swoje ciało na Instagramie, jednak tym razem nie zdążyła w pełni zasłonić się przed nagrywającą kamerą. W rezultacie wizerunek piersi Linkiewicz w pełnej okazałości obiegł cały internet. Gwiazda nie mogła się tego spodziewać i jak na razie nie odniosła się do swojej odważnej publikacji.

Linkiewicz pierś
Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze