Marta Linkiewicz u Kuby Wojewódzkiego

i

Autor: fot. TVN/Wojciech Kurczewski

Marta Linkiewicz zmagała się z dużym problemem. Wszedł jej do łóżka i nie dawał spać, musiała to zrobić

2022-05-06 13:52

Marta Linkiewicz postanowiła powiedzieć o dość ciekawym problemie, jaki spotkał ją zeszłej nocy. Okazuje się, że gwiazda, znana z występów w Fame MMA, musiała zrobić w nocy coś, co dałoby jej możliwość snu. O swoich perturbacjach Marta Linkiewicz poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sami zobaczcie, co się wydarzyło celebrytce.

Marta Linkiewicz postanowiła powiedzieć o swoim dość ciekawym problemie. Okazało się, że do łóżka wojowniczki Fame MMA wtargnął pewien element, który całkowicie zaprzepaścił jej szanse na sen. Popularna Linkimaster musiała zrobić jedną rzecz, aby położyć się do łóżka. Wiele osób zrobiłoby dokładnie tak samo.

Tyson Fury pochwalił się kolejną "bestią" ze swojego garażu. Fani oniemieli, to pokazuje podejście mistrza do życia

Marta Linkiewicz uwielbia szokować swoich fanów. Jej publikacje przynoszą wiele emocji

O tym, że Marta Linkiewicz uwielbia chwalić się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem mediów społecznościowych, nie trzeba przekonywać nikogo. Gwiazda Fame MMA już nie raz zaskakiwała półnagimi fotografiami i mocnymi treściami, o których rozpisywały się wszystkie media w Polsce. Tym razem, zawodniczka znana z oktagonów Fame MMA przyznała na swoich mediach społecznościowych, że w jej łóżku zdarzyło się coś, co stanowczo uniemożliwiło jej sen. Linkiewicz musiała działać, aby zapewnić sobie odpoczynek po całym dniu treningu. Wiele osób, znajdujących się w sytuacji podobnej do Linkiewicz, doskonale zrozumie tę sytuację.

To już koniec Sousy we Flamengo? Legendarny trener chce mu zabrać pracę,nie ma cienia wątpliwości

Aby zobaczyć najgorętsze zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej:

Linkiewicz musiała to zrobić, aby położyć się spać. Wszystko wyszło na jaw

Okazało się, że sen Marty Linkiewicz zaburzył jej ukochany piesek, który od dłuższego czasu jest prawdziwym oczkiem w głowie celebrytki. Psiak za wszelką cenę chciał się bawić, a więc Marta Liniewicz nie mając większego wyboru, musiała sprostać jego oczekiwaniom.

- Rzucaj mnie to, bo nie dam Ci spać - podpisała żartobliwie fotografie Marta Linkiewicz.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Najnowsze