Marta Linkiewicz

i

Autor: Instagram/Marta Linkiewicz Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz obnaża wdzięki w obcisłych leginsach. Co za zdjęcie, ciśnienie skacze!

2021-10-20 12:23

Marta Linkiewicz postanowiła zadziwić po raz kolejny. Popularna gwiazda Fame MMA, która słynie z wyjątkowo odważnych publikacji na swoim Instagramie, nie zwalnia tempa i zaprezentowała właśnie kolejne, bardzo gorące zdjęcia. Jej ujęcia w wyjątkowo obcisłych legginsach mogą powalić lepiej niż jej ciosy. Celebrytka ma się czym chwalić.

Marta Linkiewicz jest postacią, która wzbudza wielkie emocje wśród kibiców sportów walki w Polsce. Gwiazda, znana z występów na galach Fame MMA, już nie raz (i nie dwa) szokowała swoimi zachowaniami, wypowiedziami i odważnymi treściami, które tak ochoczo zamieszczała w swoich mediach społecznościowych. Tym razem, celebrytka pokazała wyjątkowo gorące ujęcia w legginsach, które mogą rozpalić nawet w chłodną jesień. Trzeba przyznać, że influencerka ma się czym pochwalić.

Mariusz Pudzianowski brutalnie oszukany. Poszło o seks, obrzydliwe oskarżenia byłej partnerki

Marta Linkiewicz uwielbia wzbudzać kontrowersje. To nie pierwszy raz

Marta Linkiewicz, od samego początku swojej kariery uwielbia wzbudzać emocje i cieszy się wizerunkiem wielkiej skandalistki. Przypomnijmy, że kilka lat temu bez ogródek opowiadała o wzięciu udziału w seksie grupowym z jedną z amerykańskich grup muzycznych koncertujących akurat w Warszawie. Kiedy celebrytka zagościła w Fame MMA o jej zachowaniach zrobiło się jeszcze głośniej, a ona sama zyskała grono fanów, które jest wprost złaknione jej gorących zdjęć. Trzeba przyznać, że miłośnicy Linkimaster nie mogą być niezadowoleni, ponieważ gwiazda bardzo często pokazuje uroki swojego ciała. Tym razem zaprezentowała swoją sylwetkę w obcisłych legginsach. 

Wilfredo Leon podjął ważną decyzję. Myślał o tym z żoną, pozostało mu pięć lat

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Linkiewicz pokazuje gorące zdjęcia. Fani w szoku

Linkiewicz, mimo że trenuje obecnie do nadchodzącej edycji Fame MMA, to nie zapomina o swoich fanach, którzy są spragnieni nowych, gorących zdjęć gwiazdy. Fotografia w legginsach opublikowana za pośrednictwem Instagrama obrazuje, jak wspaniałą sylwetką może się pochwalić celebrytka. Tak gorące ujęcia rozgrzeją was nawet w tak chłodną jesień.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze