Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram/ pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski brutalnie oszukany. Poszło o seks, obrzydliwe oskarżenia byłej partnerki

2021-10-20 11:29

Mariusz Pudzianowski opowiedział o bolesnych szczegółach swojego życia prywatnego. Były mistrz świata strongmenów miał mieć wielkie problemy z kobietami, a już szczególnie z jedną z byłych partnerek, która dopuściła się odrażającego oszustwa. Trzeba przyznać, że popularny "Pudzian" przeszedł przez prawdziwe piekło. Zobacz wstrząsające wspomnienie Mariusza Pudzianowskiego!

Mariusz Pudzianowski wyznał wyjątkowo smutną prawdę na swój temat. Były mistrz świata strongmenów w wywiadzie dla magazynu "Party" powiedział o wielkich problemach, które zgotowała mu była partnerka. Okazuje się, że popularny zawodnik KSW został brutalnie oszukany i to na dłuższy czas zraziło go do zawierania relacji z kobietami. Aż ciężko w to uwierzyć!

Marcin Gortat stracił pieniądze na zakładach o NBA! Odkuł się w zaskakujących dziedzinach

Mariusz Pudzianowski szczerze o problemach z kobietami. Była partnerka zgotowała mu piekło

Mariusz Pudzianowski opowiedział o jednej z bolesnych chwil sprzed kilku lat. Były mistrz świata strongmenów przyznał, że został perfidnie wrobiony w oszustwo byłej partnerki, która oskarżała go o zdradzanie ówczesnej partnerki.

- Wiele razy się przekonałem, że kobiety nie są w porządku - mówi sportowiec. - Jedna pani zadzwoniła do mojej byłej już dziewczyny i powiedziała, że się ze mną spotyka, że sypiamy ze sobą. Choć to nie była prawda, bo kobiety na oczy nie widziałem, dostałem po głowie. Dopiero kiedy zadzwoniła kilka dni później, przekonując, że właśnie wraca ze spotkania ze mną, moja dziewczyna przekonała się, że ta kobieta kłamie, bo ja siedziałem wtedy z nią w domu - wspominał Pudzianowski.

Wilfredo Leon podjął ważną decyzję. Myślał o tym z żoną, pozostało mu pięć lat

Aby zobaczyć, jak mieszka Mariusz Pudzianowski, przejdź do galerii poniżej:

Pudzianowski zrażony do związków? Kobiety nie dają mu spokoju

Pudzianowski w rozmowie z "Party" przyznał, że wielka popularność ma swoją cenę. Jak sam mówi, co chwila jest posądzony o wchodzenie w relację z nieznanymi sobie kobietami, które przytaczają irracjonalne dowody na życie prywatne sportowca.

- Wiele razy słyszę, że z kimś się spotykałem. Na portalach plotkarskich panie piszą, że mają ze mną zdjęcie i to jest dowód na to, że byliśmy parą - opowiadał Mariusz Pudzianowski.

Sonda
Lubisz walki Mariusza Pudzianowskiego?
Największa gwiazda "Gry o tron" chce walki z Pudzianowskim! l Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze