Na jaw wyszło, ile zarabiają gwiazdy FAME MMA. Bajońskie kwoty, niektórzy na taki majątek muszą pracować wiele lat

2022-05-14 8:52
Fame MMA
Autor: screen - youtube.com/Fame MMA

Fame MMA jest galą, która wzbudza wielkie emocje wśród fanów polskiego sportu. Z jednej strony, widowisko było już obiektem krytyki z powodu poziomu sportowego freak-fighterów, a z drugiej, znalazło wielkie grono fanów, ciekawych, jak poradzą sobie ich ulubieńcy z internetu w oktagonie. Na jaw wyszły właśnie zarobki największych gwiazd federacji i trzeba przyznać, że te kwoty mogą wprawić w zawroty głowy. Na takie kwoty wiele osób musi pracować przez wiele lat.

Kolejna edycja Fame MMA zostanie rozegrana już dzisiaj, to jest w sobotę 14 maja 2022 roku. Gala, która wzbudza wielkie emocje wśród fanów polskiego sportu, ma swoich przeciwników, jak i wielkich zwolenników, ale trzeba przyznać, że stała się naprawdę opłacalnym biznesem nie tylko dla samych organizatorów, ale także dla influencerów i celebrytów, którzy próbują swoich sił w oktagonie. Na jaw wyszło, ile pieniędzy zarabiają największe postaci federacji. Te kwoty mogą przyprawić o zawroty głowy. 

To może być przełom w sprawie Lewandowskiego. Niemal wszystko ustalone, pozostaje jedna niewiadoma

Fame MMA. Tyle zarabiają największe gwiazdy gali

Jak przyznał sam Sergiusz Górski, znany jako "The NitroZyniak", za udział w gali dostał kwotę wynoszącą 750 tysięcy złotych. YouTube'owy kanał "Dla Pieniędzy", przeanalizował sytuację zarobkową gwiazd federacji i okazało się, że Marta Linkiewicz za starcie z Esmeraldą Godlewską mogła liczyć na wzbogacenie się na kwotę 200 tysięcy złotych. "Lord Kruszwil", a więc kolejny z YouTuberów, na Fame MMA 5 zarobił około 300 tysięcy złotych. Lil Masti, za pojawienie się na gali Fame MMA 4 zgarnęła 450 tysięcy złotych, co przez długi czas było rekordem federacji pod kątem opłaty dla zawodnika. Teraz jednak przykład NitroZyniaka pokazuje, że kwoty te mogą być jeszcze większe i dobijać równowartości miliona złotych.

Psycholog Igi Świątek nie wytrzymała. Zwróciła uwagę kibicom, przeprowadziła publiczną lekcję

Aby zobaczyć zdjęcia jednej z gwiazd federacji Fame MMA, Karoliny "Way of Blonde", Brzuszczyńskiej, przejdź do galerii poniżej.

Fame MMA 14. Już dzisiaj wielkie emocje!

Kolejna edycja Fame MMA, a więc Fame MMA 14 odbędzie się w sobotę 14 maja 2022 roku. Relacja live z tego wydarzenia na sport.se.pl od godziny 20:00, zapraszamy serdecznie!

Fame MMA 14, karta walk:

  • Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy: WALKA WIECZORU
  • Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: Co-main Event
  • Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event
  • Piotr Szeliga - Norman Parke: K1, rzymska klatka
  • Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: walka o pas w kategorii do 77 kilogramów
  • Mateusz Fit Lovers Janusz - Adam Aj Josef
  • Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński
  • Dawid Malczyński - Mariusz Hejter Słoński
  • Katarzyna Laluna Alexander - Wiktoria Jaroniewska
Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze