Mateusz Murański stoczy dwie walki. Szok przed Elite Fighters!

2021-07-31 15:52
Mateusz Murański
Autor: SE Mateusz Murański

Najnowsze informacje pojawiły się tuż przed galą Elite Fighters. 31 lipca w Rzeszowie emocji nie zabraknie. W walce wieczoru Mateusz Murański zmierzy się z "Warszawskim Dresikiem". Nagle pojawiły się jednak zaskakujące informacje. Popularny "Muran" wejdzie do klatki... dwukrotnie! Po starciu z "Warszawskim Dresikiem" ma pojawić się w ringu także z "Mielonidasem".

"Warszawski Dresik" vs Mateusz Murański - to walka wieczoru gali Elite Fighters. Ta odbędzie się już 31 lipca w Rzeszowie. Organizatorzy mocno zaskoczą swoich fanów. Popularny aktor z serialu "Lombard. Życie pod zastaw" do klatki ma wejść aż dwukrotnie. Jak udało nam się dowiedzieć, "Muran" wejdzie do klatki także z... Marcinem "Mielonidasem" Makowskim. Ten wchodził do klatki dwukrotnie - ma za sobą jedną porażkę i jedno zwycięstwo.

Czy tym razem utrze nosa zawodnikowi, który mierzył się już na FAME MMA i FEN? To będzie wyjątkowe wydarzenie. Walka Murański - Mielonidas odbędzie się... tuż po walce wieczoru! Sytuacja bez precedensu.

Kim jest Marcin "Mielonidas" Makowski?

Marcin "Mielonidas" Makowski to popularna gwiazda internetu. Znany jest z działalności w Pompa Team i swoich występów w organizacji FAME MMA. Pojawiał się w klatce dwukrotnie. Debiutował przeciwko raperowi "Kizo", którego znokautował. Przegrał z kolei przeciwko Łukaszowi Lupie - także przed czasem. Jak poradzi sobie w walce z Mateuszem Murańskim? O tym przekonamy się 31 lipca na gali Elite Fighters.

Mateusz Murański przed walką na Elite Fighters
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze