Mateusz Murański

i

Autor: SE Mateusz Murański

Mateusz Murański stoczy dwie walki. Szok przed Elite Fighters!

2021-07-31 15:52

Najnowsze informacje pojawiły się tuż przed galą Elite Fighters. 31 lipca w Rzeszowie emocji nie zabraknie. W walce wieczoru Mateusz Murański zmierzy się z "Warszawskim Dresikiem". Nagle pojawiły się jednak zaskakujące informacje. Popularny "Muran" wejdzie do klatki... dwukrotnie! Po starciu z "Warszawskim Dresikiem" ma pojawić się w ringu także z "Mielonidasem".

"Warszawski Dresik" vs Mateusz Murański - to walka wieczoru gali Elite Fighters. Ta odbędzie się już 31 lipca w Rzeszowie. Organizatorzy mocno zaskoczą swoich fanów. Popularny aktor z serialu "Lombard. Życie pod zastaw" do klatki ma wejść aż dwukrotnie. Jak udało nam się dowiedzieć, "Muran" wejdzie do klatki także z... Marcinem "Mielonidasem" Makowskim. Ten wchodził do klatki dwukrotnie - ma za sobą jedną porażkę i jedno zwycięstwo.

Czy tym razem utrze nosa zawodnikowi, który mierzył się już na FAME MMA i FEN? To będzie wyjątkowe wydarzenie. Walka Murański - Mielonidas odbędzie się... tuż po walce wieczoru! Sytuacja bez precedensu.

Kim jest Marcin "Mielonidas" Makowski?

Marcin "Mielonidas" Makowski to popularna gwiazda internetu. Znany jest z działalności w Pompa Team i swoich występów w organizacji FAME MMA. Pojawiał się w klatce dwukrotnie. Debiutował przeciwko raperowi "Kizo", którego znokautował. Przegrał z kolei przeciwko Łukaszowi Lupie - także przed czasem. Jak poradzi sobie w walce z Mateuszem Murańskim? O tym przekonamy się 31 lipca na gali Elite Fighters.

Sonda
Kto wygra walkę Murański - Mielonidas?
Mateusz Murański przed walką na Elite Fighters
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze