Premiera serialu

Michał Materla nie wytrzymał. To było za mocne. "Popłakał się i przytulił" | Kulisy premiery

Za nami oficjalna premiera serialu dokumentalnego "Materla. Lionheart" produkcji Viaplay. Dwuodcinkowy materiał pozwala od kulis poznać życie Michała Materli, jednej z ikon organizacji KSW. W kinie Atlantic odbyła się uroczysta premiera z udziałem gwiazd polskiego MMA i sportu - Tomaszem Kuszczakiem, Mateuszem Gamrotem, Izu Ugonohem, Borysem Mańkowskim i innymi. Współreżyser filmu Marcin Majerski opowiedział, jak Michał Materla zareagował, gdy pierwszy raz obejrzał ten dokument.

- Chciałbym bardzo, żeby serial ‘Materla. Lionheart’ stanowił swego rodzaju inspirację, ale też lekcję i przestrogę dla wielu młodych zawodników – podkreśla Michał Materla, wieloletni mistrz KSW, żywa legenda mieszany sztuk walki.

Na co dzień oglądamy ich w klatce podczas morderczych bojów z kolejnymi przeciwnikami. Jednak walka to jedynie kulminacyjny moment całego, wielomiesięcznego cyklu tytanicznych przygotowań! Codzienność zawodników MMA to bowiem niewyobrażalnie ciężkie treningi, groźne kontuzje, nieustanne kontrolowanie wagi, ogromny stres i elektryzujące napięcie przed walką. Wreszcie starcie, z którego tylko jeden z nich może wyjść zwycięsko.

Nowa produkcja Viaplay Documentary pt. ‘Materla. Lionheart’ pokazuje ogrom pracy, poświęceń i wyrzeczeń z jakimi wiąże się kariera profesjonalnego fightera, ale odsłania także ten bardziej osobisty, prywatny obraz legendy tego sportu. Serial ukazuje drogę Michała Materli z podziemnych walk w klatce organizowanych dla 50 widzów niemal dwie dekady temu aż na sam szczyt MMA w Polsce. Z bliska zobaczymy nie tylko jego triumfy, ale też porażki, w tym m.in. aresztowanie przez CBŚ i pobyt w więzieniu.

Zobacz kulisy wydarzenia oczami kamery "Super Expressu" w materiale wideo. Tak wyglądała premiera serialu "Materla. Lionheart"

Zobacz, jacy goście uświetnili premierę serialu o Michale Materli. Kliknij w galerię i sprawdź.

Kiedy premiera serialu "Materla. Lionheart" na Viaplay?

Zajrzyjcie z nami za kulisy jednej z najbardziej wymagających dyscyplin sportu! Tutaj nie ma miejsca na słabości, liczą się tylko zwycięzcy – premiera serialu dokumentalnego ‘Materla. Lionheart’ już 2 czerwca tylko na Viaplay!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany