Michał Pasternak

i

Autor: Super Express Michał Pasternak

Ostra wypowiedź

Michał Pasternak brutalnie rozjeżdża Zadorę i Kwiecińskiego. Mówi o egzekucji. Nie brał jeńców

2023-11-19 18:06

Michał "Wampir" Pasternak po pięciu miesiącach przerwy wróci do klatki FAME MMA. Doświadczony zawodnik wystąpi podczas grudniowej gali FAME MMA Reborn, a jego rywalem będzie Dominik "Japoński Drwal" Zadora. Rywale nie ukrywają niechęci do siebie i wypowiadają się o sobie ostro. Pasternak w rozmowie z "Super Expressem" nie ukrywał, że gdyby walczył i z Zadorą i być może w przyszłości z Alanem Kwiecińskim w formule MMA, walka byłaby niczym innym jak egzekucją z jego strony.

Michał Pasternak ostatnią walkę w FAME MMA stoczył w lipcu tego roku. Wówczas pokonał Pawła Tyburskiego. "Wampira" w klatce freak-fightowej organizacji zobaczymy raz jeszcze. Tym razem podczas gali FAME MMA: Reborn. Pojedynek z Dominikiem Zadorą będzie dla Pasternaka pewnego rodzaju wyzwaniem, bo panowie zmierzą się w formule bokserskiej. 39-latek w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że gdyby było to pełne MMA, starcie nie wyszłoby poza pierwszą rundę. Pasternak wspomniał również o podłożu konfliktu z Zadorą, a w rozmowie nie mogło zabraknąć wątku Alana Kwiecińskiego, z którym od dawna ma konflikt. Całość rozmowy w wideo poniżej.

Pot sam zaczął spływać nam z czoła po tym, co Krzysztof Radzikowski wyczyniał z ukochaną. Zdjęcie z prywatnych wygibasów trafiło do sieci

Jak dobrze znasz Tomasza Adamka?

Pytanie 1 z 11
Pas jakiej federacji kategorii półciężkiej dzierżył Tomasz Adamek?
Nasi Partnerzy polecają