Michał Pazdan

i

Autor: Cyfrasport Michał Pazdan

Mógł wystąpić w MMA!

Michał Pazdan odebrał telefon od Peszki! Miał ofertę walki, podjął decyzję o przyszłości

2023-09-18 10:06

Michał Pazdan mógł wejść do świata freak-fightu! Były obrońca reprezentacji Polski, który obecnie występuje dla Wieczystej Kraków, postanowił przyznać, że dostawał oferty od właścicieli gal, a jedną z nich była Clout MMA, której twarzą jest Sławomir Peszko. Były gracz Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok podjął decyzję o swojej przyszłości w świecie sportów walki.

Michał Pazdan postanowił opowiedzieć o propozycjach walk, które dostawał! Okazuje się, że były obrońca reprezentacji Polski, który był uwielbiany przez fanów futbolu w trakcie EURO 2016 przyznał, że był na celowniku federacji freak-fightowych. Jedną z organizacji, bardzo zainteresowanych pozyskaniem piłkarza było Clout MMA. Mimo że federacje freak-fightowe oferują duże wypłaty finansowe, tak zawodnik jednak się na to zdecydował, a o samych pieniądzach nawet nie rozmawiał. Powód takiego zachowania jest zadziwijący.

Michał Pazdan miał propozycję z freak-fightów. Nie zdecydował się na to

O propozycjach ze świata freak-fightów Pazdan powiedział w rozmowie z  programem "Turbokozak" w "CANAL+ SPORT"

-  Dostałem propozycję. Ale nie idę (...) Nie rozmawiałem na temat pieniędzy. Dostałem zapytanie, czy chcę. "Dostaniesz zawodnika podobnego do ciebie jeśli chodzi o profil" - usłyszałem - mówił Pazdan i wyznał, że on nie rozumie koncepcji walk freak-fightowych. 

- Pomijając Sławka zadzwoniła do mnie inna osoba. Powiedziałem, że nie. Nie chcę. Nigdy tego nie czułem. Na razie w ogóle się w tym nie widzę. Nie, nie, nie... To nie wchodzi w grę. Nie było tak, że jako dziecko chodziłem i się biłem z chłopakami. Nie czuję, nie kumam tego - powiedział Pazdan.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze