High League 4: Mini Majk wraca do klatki!

i

Autor: High League High League 4: Mini Majk wraca do klatki!

Oficjalne ogłoszenie

Mini Majk wraca do klatki! Będzie bronił pasa niskorosłych na High League 4, kolejny hit

2022-07-25 11:42

Kolejny hit na gali High League 4! 17 września w Arenie Gliwice do klatki wróci Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski. Mistrz w kategorii niskorosłych będzie bronił tytułu. Jego rywal zostanie ogłoszony wkrótce, ale druga walka mistrzowska członka "Ekipy" stała się faktem. Będzie to też drugie starcie o pas federacji Malika Montany na High League 4. Wcześniej ogłoszono main event o tytuł wagi muszej - Lexy Chaplin vs Natsu.

“Mini Majk” jest mistrzem HIGH League od lutego. Tytuł zdobył w swoim rodzinnym mieście, Krakowie, przy komplecie publiczności w TAURON Arenie. Podczas drugiej edycji gali organizowanej przez Malika Montanę zmierzył się z Maciejem “Big Jackiem” Jaremą. Po interesującym i wymagającym pojedynku ostatecznie odniósł triumf przez jednogłośną decyzję. Codzienne życie Krzyżanowskiego śledzą prawie dwa miliony fanów na Instagramie. Jego kanał na YouTubie subskrybuje ponad półtora miliona widzów. Należy do słynnej krakowskiej “Ekipy” Friza. 

Kostyra i Szpilka zakopali topór wojenny! Mamy zdjęcia z ich pojednania, piękne obrazki

Bohaterem High League 4 jest też Artur Szpilka. Aż trudno uwierzyć, jak wyglądał w młodości! Zobaczcie sami w galerii poniżej

Mini Majk wraca do klatki! Będzie bronił pasa niskorosłych na High League 4

"Ekipa" to jeden z najbardziej rewolucyjnych projektów ostatnich lat. Jest to skład polskich youtuberów i influencerów, który zyskał ogromną sławę dzięki materiałom wideo i utworom muzycznym. Nazwisko rywala “Mini Majka” i szczegóły niezwykłego starcia z jego udziałem zostaną ogłoszone wkrótce. Jego konkurent również będzie niskorosłym - w stawce znajdzie się pas mistrzowski HIGH League!

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin.

Amadeusz Ferrari - Bomba na High League 4! Najgorętsza walka we freak fightach stała się faktem, szykują się dymy

Artur Szpilka o walce z Denisem Załęckim, wierze, Bogu, depresji, Pudzianowskim i "Diablo" Włodarczyku

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarface’em” Bombą. W MMA zadebiutuje też streamer Jakub “Holak” Krawczyk-Holak, a kolejną walkę stoczy raper i gwiazda instagramowych live’ów, Jose “Josef Bratan” Simao.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. Bilety na wydarzenie w Arenie Gliwice są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl!

Karta walk:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - o pas mistrzowski
  • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs TBA - o pas mistrzowski
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
  • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs TBA
  • Jose “Josef Bratan” Simao vs TBA
Sonda
Natsu - Lexy na High League 4: kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze