High League 4: Ferrari - Bomba

i

Autor: High League High League 4: Ferrari - Bomba

Prawdziwy hit

Amadeusz Ferrari - Bomba na High League 4! Najgorętsza walka we freak fightach stała się faktem, szykują się dymy

2022-07-21 17:39

Na tę walkę czekali chyba wszyscy fani freak fightów w Polsce! Jeden z najgorętszych konfliktów ostatnich miesięcy zostanie wyjaśniony już 17 września podczas High League 4. Federacja Malika Montany oficjalnie ogłosiła starcie Amadeusza "Ferrari" Roślika z Pawłem "Scarface" Bombą! Panowie przez wiele tygodni mocno dawali sobie w kość, a w Arenie Gliwice wreszcie skrzyżują rękawice.

MMA, trzy rundy po trzy minuty i limit wagowy do 77 kilogramów. Na takich zasadach w klatce zmierzą się “Władca Piekieł” i “Scarface”. Amadeusz Roślik to jeden z najbardziej doświadczonych polskich freak-fighterów. Swoją karierę rozpoczął już w 2018 roku. Stoczył osiem walk, z czego sześć w MMA. Pokonywał między innymi Filipa "Filipka" Marcinka, Mateusza "Haribo" Gąsiewskiego i Sylwestra "Bystrzaka" Tkocza. Jego bilans w MMA to trzy zwycięstwa i trzy porażki. “Ferrari” to urodzony zadymiarz. Uwielbia wzbudzać kontrowersje i w charakterystyczny sposób rozprawia się słownie z rywalami. Ostatni raz wystąpił w marcu. Później towarzyszyły mu problemy prywatne. W kwietniu został zaatakowany we własnym mieszkaniu, które po napaści wyglądało wręcz jak z horroru.

Denis Załęcki pojechał po bandzie. Złożył obietnicę przed walką ze Szpilką na High League 4, nie gryzł się w język

Kulisy Prime Show MMA 2. Byliśmy w oktagonie pełnym krwi!

Ferrari - Bomba na High League 4! Najgorętsza walka we freak fightach

Paweł Bomba w HIGH League zadebiutował podczas trzeciej edycji, która 4 czerwca odbyła się w trójmiejskiej ERGO ARENIE. “Scarface” szybko przegrał z Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem, jednak wzbudzał ogromne emocje podczas konferencji i innych rozmów. Udowodnił, że zasługuje na kolejną walkę w lidze Malika Montany. Między Roślikiem a Bombą pojawiła się bardzo zła krew. “Scarface” to były partner Zusje Astafiewej. Po rozstaniu wspierał ją “Ferrari”. Między mężczyznami doszło już do wielu spięć. To swój finał może mieć tylko w klatce!

Norman Parke miał się bić z Sariusem na FAME MMA 15! Znamy powody, czemu tak się nie stało

W kwietniu Amadeusz Ferrari przeżył prawdziwe piekło!

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Poza tym dojdzie do jednego z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki. Bilety na HIGH League 4 są już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl!

Karta walk:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - o pas mistrzowski
  • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
  • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs TBA
Sonda
High League 4: kto wygra walkę Ferrari - Bomba?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany