Amadeusz Ferrari

i

Autor: YouTube "Wspaniałe Wywiady" ZRZUT EKRANU Amadeusz Ferrari opowiada, dzięki czemu przeżył krwawy atak z maczetami. Szokujący opis walki o życie

Amadeusz Ferrari opowiada, dzięki czemu przeżył krwawy atak z maczetami. Szokujący opis walki o życie

2022-04-15 20:40

Chwile grozy przeżył w kwietniowy weekend Amadeusz Ferrari. Gwiazdor organizacji FAME MMA miał mnóstwo szczęścia, gdy przeżył atak dwóch napastników z maczetami na jego osobę. W rozmowie z Sylwestrem Wardęgą opowiedział, dzięki czemu przeżył krwawy atak z maczetami. Jego opis walki o życie naprawdę szokuje! Ferrari miał naprawdę mnóstwo szczęścia.

Amadeusz Ferrari opowiedział szokującą historię, że został napadnięty przez dwóch napastników we własnym domu. Przerażające doniesienia zostały potwierdzone przez policję. "Potwierdzam, było takie zgłoszenie. Dostaliśmy zgłoszenie o zranionym mężczyźnie, policjanci przyjechali na miejsce. Mężczyzna został skierowany do szpitala. Jednak zraniony nie chciał wskazać osób oraz okoliczności, w których został zraniony. Został pouczony, że ma możliwość złożenia oficjalnego zawiadomienia do policji, jednak na obecną chwilę takie zgłoszenie do nas nie wpłynęło" - powiedziała dla "Super Expressu" kom. Marta Sulowska z Komendy Stołecznej Policji. "Miało to miejsce na Woli" - dodała.

Amadeusz Ferrari o napaści z maczetami

Nowe światło na sprawę rzucił Amadeusz Ferrari, który o wszystkim opowiedział na kanale "Wspaniałe Wywiady" tworzonym m.in. przez Sylwestra Wardęgę. Roślik przyznał, że miał dużo szczęścia, że udało mu się ujść z życiem z tej sytuacji. Ferrari nie ukrywa, że zakrwawiony uciekał przed napastnikami. - Trzeba wpisać kod, żeby wejsć. Na którymś piętrze drzwi były otwarte. Wbiegłem, chciałem je zamknąć, ale niestety, byli bardzo blisko mnie. Byłem w ślepym zaułku i zostały tylko mieszkania. To był moment, że myślałem, że to koniec. Zacząłem łapać za klamki i ostatnie albo przedostatnie mieszkanie było otwarte. Był ktoś w środku - opowiadał.

Zakrwawionemu Ferrariemu przypadkowy mieszkaniec pomógł, bo kojarzył go z jego działalności. - Trzymałem drzwi i krzyczałem, żeby jak najszybciej przybiegł z kluczem. Raz uderzyli w drzwi, przytrzymałem je i zrezygnowali. Ten gość był trochę przestraszony - dodaje.

NIE PRZEGAP! Popek przeżył w klatce FAME MMA okropne katusze. Czy po kontuzji jeszcze zawalczy? Szef organizacji ujawnia

Galeria poniżej: Amadeusz Ferrari zaatakowany przez osoby z maczetami?!

Amadeusz Ferrari zaatakowany maczetami?!

We wtorek, 12 kwietnia, gwiazdor FAME MMA opublikował wstrząsające nagranie. Widać na nim ranę na czole internetowego celebryty, który nagrywał filmik w koszulce całej we krwi. - Nagrywam to wszystko na spontanie, bo czeka mnie operacja. Czemu jestem w tej koszulce? Żeby oddać Wam po części obraz sytuacji. To wszystko to jest moja krew. Jestem cały pocięty maczetami - wyjaśnił na wstępie "Ferrari". Wyznał on, że został zaatakowany we własnym mieszkaniu, a napastnicy mieli przy tym korzystać z maczet. Influencer twierdzi, że miał zostać zamordowany, ale cudem uszedł z życiem.

NIE PRZEGAP! Amadeusz Ferrari pokazał mieszkanie pełne krwi. Wstrząsające obrazki po ataku na gwiazdę FAME MMA

TATA Amadeusza Ferrariego RZUCIŁ SIĘ na Alana Kwiecińskiego!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze