Andrzej Kostyra i Artur Szpilka

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express Andrzej Kostyra i Artur Szpilka

KONIEC WOJNY!

Kostyra i Szpilka zakopali topór wojenny! Mamy zdjęcia z ich pojednania, piękne obrazki

2022-07-22 17:49

Ich konflikt rozpoczął się pod koniec 2017 r., ale kulminacja nastąpiła w maju 2019 r. Potem była cisza. Aż do czwartku. Były szef sportu w „Super Expressie” Andrzej Kostyra i były pretendent do tytułu mistrza świata w boksie Artur Szpilka zakopali topór wojenny i przybili piątkę. Sami zobaczcie!

Polscy kibice sportów walki z zapartym tchem śledzili ten konflikt, w którym padały bardzo gorzkie słowa. Choć między panami iskrzyło mocno, to już kilka tygodni temu Szpilka w rozmowie z „Super Expressem” zdradził, że jest gotów pogodzić się z Kostyrą. Szybko przeszedł od słów do czynów, zaakceptował zaproszenie dziennikarza i odwiedził naszą redakcję. Panowie spotkali się jeszcze przed rozpoczęciem nagrania – serdecznie się przywitali i nawet wpadli sobie w ramiona.

Adam Kownacki szczerze przed najbliższą walką! "To moje być, albo nie być" [TYLKO U NAS]

Artur Szpilka o walce z Denisem Załęckim, wierze, Bogu, depresji, Pudzianowskim i "Diablo" Włodarczyku

Temat konfliktu poruszyli w trakcie wywiadu, a gdy ta oficjalna część dobiegła końca i kamery zostały wyłączone, dyskutowali jeszcze przez 20 min. – Wszyscy dorastamy. Kiedyś byłem młody i mówiłem to, co mi ślina przyniosła na język. Przez rok byłem bardzo zły na pana Andrzeja, ale potem mi przeszło i chciałem zgody – powiedział Szpilka. – Trochę to trwało, ale dobrze się skończyło. Nie ma sensu trzymać urazów, życie jest za krótkie – dodał Kostyra.

Rozmowa Andrzeja Kostyry z Arturem Szpilką już w poniedziałek na kanale KOstyra SE na YouTube! Z kolei kulisy spotkania obu panów w redakcji "Super Expressu" także w poniedziałek, ale na kanale KoloSEum!

Tomasz Sarara bez ogródek o Arturze Szpilce! Gwiazdor KSW z niczym się nie krył, szczera opinia

Zobaczcie zdjęcia z wielkiego pojednania w galerii poniżej

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze