Tomasz Sarara, Artur Szpilka, Michał Materla

i

Autor: Instagram/ tomasz_sarara Tomasz Sarara, Artur Szpilka, Michał Materla

Szpilka vs Załęcki

Tomasz Sarara bez ogródek o Arturze Szpilce! Gwiazdor KSW z niczym się nie krył, szczera opinia

2022-07-19 22:18

Artur Szpilka ma już za sobą debiut w formule MMA, kiedy to podczas gali KSW 71 zmierzył się z Siergiejem Radczeko i pokonał Ukraińca przed czasem. Teraz na "Szpilę" czeka kolejne wyzwanie, jakim będzie walka z Denisem "Bad Boyem" Załęckim na gali HIGH League 4. Tomasz Sarara miał okazję zdradzić, jak typuje wynik tego pojedynku, a przy okazji powiedział, co naprawdę myśli o Szpilce.

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych zawrzało, kiedy federacja HIGH League poinformowała, że Artur Szpilka zmierzy się na najbliższej gali HIGH League 4, a jego rywalem będzie Denis "Bad Boy" Załęcki. Sam Szpilka zdążył już nawet skomentować to zestawienie, a teraz kilka słów o kolejnej walce "Szpili" powiedział Tomasz Sarara, który nie tylko ocenił, kto jego zdaniem wygra to Szpilka - Załęcki, ale również powiedział kilka ciepłych słów o pięściarzu. 

Nieprawdopodobny wyczyn Roberto Soldicia! Te liczby robią wrażenie, zapisał się złotymi zgłoskami w historii KSW

Tomasz Sarara szczerze o Arturze Szpilce przed jego walką na HIGH League 4! Wytypował wynik walki z Denisem

Gwiazdor KSW, który w sierpniu zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem na gali KSW 73 nie miał wątpliwości, że to Szpilka będzie górą. - W pierwszym momencie, jak zobaczyłem, że ten pojedynek został anonsowany pomyślałem sobie, że Artek chyba bez problemu sobie da radę. Dalej mi się wydaje, że Artek sobie da radę, ale pytanie, czy bez problemów (...) Umówmy się, ja Artura dalej oceniam jako boksera bardzo wysokiej klasy. To jest gość, który swoimi umiejętnościami pięściarskimi doszedł do walki o tytuł mistrza świata. To jest coś niesamowitego! - wyznał Tomasz Sarara goszcząc w "Kanale Sportowym" przed walką Szpilki na HIGH League 4. 

HIGH League ogłosiło kolejnego zawodnika! Holak zawalczy na gali HIGH League 4! Po tym komunikacie ruszyła lawina

Zobaczcie, jak Artur Szpilka wyglądał w młodości, klikając w galerię zdjęć poniżej

Kolejna walka Szpilki już we wrześniu! HIGH League odkryło karty przed kolejną galą

Dla Artura Szpilki walka z Denisem "Bad Boyem" Załęckim będzie drugim starciem w formule MMA po tym, jak na gali KSW 71 pokonał Siergieja Radczenko. Starcie pięściarza na gali HIGH League 4, podobnie jak podczas pojedynku na KSW, niezwykle elektryzuje fanów. Do walki Szpilka - Zalęcki dojdzie na gali HIGH League 4, która zaplanowana jest na 17 września w Arenie Gliwice.

Marcin Najman potwornie zakpił z Jacka Murańskiego! "El Testosteron" nie mógł się powstrzymać, dolał oliwy do ognia

Sonda
Kto wygra walkę Szpilka - Bad Boy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze