Roberto Soldić

i

Autor: Materiały prasowe / KSW Roberto Soldić

KSW

Nieprawdopodobny wyczyn Roberto Soldicia! Te liczby robią wrażenie, zapisał się złotymi zgłoskami w historii KSW

2022-07-19 16:23

Roberto Soldić przez lata swoich występów w federacji KSW niejednokrotnie udowodnił, że nie bez powodu zasługuje na miano jednej z największych gwiazd federacji. Pogromca Mameda Khalidova od teraz może pochwalić się kolejnym osiągnięciem. Chorwat pobił bowiem rekord jeśli chodzi o czas posiadania pasa wagi półśredniej. Te liczby robią wrażenie.

Ostatnia walka Roberta Soldicia z Mamedem Khalidovem cieszyła się ogromnym zainteresowaniem fanów i nic dziwnego, że wielu z nich liczy na rewanż, podobnie jak sam Khalidov, który zaczepił nawet w tej sprawie Chorwata. Podczas walki na gali KSW 65 Soldić zyskał swój drugi pas, tym razem wagi średniej. O wiele wcześniej został najlepszym zawodnikiem w kategorii półśredniej i okazuje się, że niedawno pobił rekord i zapisał się złotymi zgłoskami w historii federacji KSW. 

Norman Parke ujawnił, że to koniec! Zaskakująca decyzja gwiazdora PRIME MMA, przekazał ważne informacje

Wielka chwila Roberto Soldicia! Gwiazdor federacji KSW pobił rekord, te liczby robią wrażenie

Chorwat odzyskał stracony wcześniej pas wagi półśredniej podczas gali KSW 45, gdzie mierzył się z Dricusem Du Plessisem w październiku 2018 roku. Od tamtej pory tytuł mistrzowski jest w jego rękach, przez co może on się pochwalić najdłuższym panowaniem w swojej dywizji. Chorwat jest mistrzem od trzech lat, dziewięciu miesięcy i trzynastu dni i liczba ta stale rośnie, bowiem jak na razie nie ogłoszono kolejne walki Soldicia, podczas której musiałby bronić pasa.

Marcin Najman potwornie zakpił z Jacka Murańskiego! "El Testosteron" nie mógł się powstrzymać, dolał oliwy do ognia

Zobaczcie, jak Mamed Khalidov wyglądał w dzieciństwie, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Pudzianowski vs Soldić?

Roberto Soldić zapisał się złotymi zgłoskami w historii KSW. Niezwykły wynik Chorwata

Już teraz Chorwat pobił rekord Borysa Mańkowskiego o ponad dwa miesiące. "Diabeł Tasmański" był w stanie utrzymać mistrzowski tytuł przed 3 lata, 7 miesięcy i 9 dni. Pas mistrzowski wagi półśredniej trafił w jego ręce w maju 2014 roku i Mańkowski był w stanie bronić go do grudnia 2017 roku. Na trzecim miejscu w tym rankingu znalazł się Aslambek Saidow, który posiadał tytuł przez rok, 5 miesięcy i 16 dni.

NIE PRZEGAP: Mateusz Borek napisał do Roberta Lewandowskiego! Dziennikarz nie wytrzymał po tym, co zobaczył

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze