Artur Szpilka, Andrzej Kostyra

i

Autor: KSW ZRZUT EKRANU / SUPER EXPRESS Artur Szpilka, Andrzej Kostyra

Artur Szpilka przyznaje: Zakopię wojenny topór z Andrzejem Kostyrą! Szczere wyznanie gwiazdy KSW

2022-06-25 18:37

Od wielu lat Arturowi Szpilce i Andrzejowi Kostyrze nie było po drodze. Były pretendent do pasa mistrza świata WBC osobiście odbierał jakiekolwiek krytyczne uwagi kierowane pod swoim adresem. Wszystko wskazuje na to, że wojenny topór zostanie zakopany. W rozmowie z "Super Expressem" Szpilka przyznał, że to dobra pora na takie rozwiązanie sprawy.

Każdy popełnił w życiu wiele błędów. Niektórzy ich żałują, inni nie. Artur Szpilka nie ukrywa w wywiadach, że z niektórymi rzeczami w przeszłości najzwyczajniej w świecie przesadzał. Wszystko wskazuje na to, że długi konflikt z Andrzejem Kostyrą w końcu zostanie zażegnany. "Szpila" w rozmowie z Super Expressem przyznał, że przyszedł czas na zakopanie wojennego topora i podanie sobie ręki. Dotychczasową sytuację zrzucił na karb błędów młodości.

NIE PRZEGAP! Brutalna ocena debiutanckiej walki Artura Szpilki w KSW! Andrzej Wasilewski nie gryzł się w język [WIDEO]

Artur Szpilka chce zakopać wojenny topór z Andrzejem Kostyrą

- Byłem młody i gniewny. Wszystko mnie bolało! Patrząc po czasie sam na siebie myślę, że to były niepotrzebne słowa. Zakopię ten wojenny topór. Życie płynie dalej, człowiek dojrzewa i uczy się pewnych rzeczy. Kiedyś uważałem, że tak było trzeba postąpić. A dzisiaj patrzę na to zupełnie inaczej - przyznał w rozmowie z "Super Expressem".

Cały wywiad z Arturem Szpilką o debiucie w KSW, boksie i chęci zakopania wojennego topora z Andrzejem Kostyrą w materiale wideo.

Artur Szpilka chce zakopać topór wojenny z Andrzejem Kostyrą!
Sonda
Czy Artur Szpilka poradzi sobie w KSW?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze