to naprawdę on?!

Młody Marcin Najman skradnie serce niejednej kobiecie! Tak "El Testosteron" wyglądał ćwierć wieku temu, aż trudno go rozpoznać

2023-04-10 16:39

Marcin Najman to bez dwóch zdań obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce. Trudno wyobrazić sobie kogoś, kto nie wiedziałby, jak wygląda "El Testosteron", który jak mówi sam o sobie jest "Ojcem chrzestnym polskich freak-fightów". O ile obecny wizerunek częstochowskiego pięściarza jest dobrze znany, to wiele osób może nie wiedzieć, jak Marcin Najman wyglądał w czasach swojej młodości. A jest na co patrzeć, bowiem w przeszłości mógł on łamać serca wielu kobietom.

Myśląc o najbardziej rozpoznawalnych zawodnikach sportów walki w Polsce nie da się pominąć Marcina Najmana. Ogromna charyzma "El Testosterona" oraz jego kolejne dość głośne i często zaskakujące decyzje sprawiły, że dziś częstochowski pięściarz może pochwalić się sławą niemalże w całej Polsce. Trudno bowiem wyobrazić sobie kogoś, kto nie wiedziałby, jak wygląda Marcin Najman. Sporo osób jednak może nie zdawać sobie sprawy z tego, jak wiele w wyglądzie "El Testosterona" zmieniło się od czasów jego młodości. A jak się okazuje, jest to prawdziwa przepaść. 

Nie do wiary, jak Marcin Najman wyglądał w młodości! Nie mogliśmy rozpoznać, czy to naprawdę on! Dużo się zmieniło

Dziś Marcin Najman to postawny mężczyzna w średnim wieku z raczej umiarkowanym owłosieniem na głowie, jednak nie zawsze oczywiście tak było. Jakiś czas temu częstochowski pięściarz odkopał w swoim rodzinnym domu zdjęcie, które zostało wykonane ponad 25 lat temu i postanowił pochwalić się nim z internautami. Okazuje się, że przez ćwierć wieku zmieniło się bardzo dużo, a młody Marcin Najman z pewnością miał okazję rozkochiwać w sobie wiele kobiet. Zobaczcie sami, jak Marcin Najman wyglądał w czasach swojej młodości, klikając w galerię zdjęć poniżej.

Sonda
Kto wygrałby walkę Najman - Boxdel?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze