Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Pudzian ostro do hejterów

Mocne słowa Mariusza Pudzianowskiego! Zawodnik KSW nie owijał w bawełnę, przekaz w stronę hejterów

2022-09-27 19:20

Mariusz Pudzianowski od 2009 roku występuje jako zawodnik mieszanych sztuk walki w federacji KSW. "Pudzian" wcześniej zdobywał wiele tytułów podczas zawodów strongman m.in. pięciokrotnie zostawał mistrzem świata przez co został uznany za najsilniejszego człowieka na ziemi. 45-latek nie ma zamiaru kończyć kariery i z powodzeniem wchodzi do oktagonu. "Dominator" pokazuje się w mediach społecznościowych, gdzie przekazuje rady często do młodych sportowców.

Mariusz Pudzianowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w Polsce. Słynny "Pudzian" swoją karierę w świecie sportu rozpoczął od startów w zawodach strongmenów. 45-latek z powodzeniem przez wiele lat był na szczycie, co mogą potwierdzić jego tytuły takie jak: pięciokrotne mistrzostwo świata. Po kilku latach Pudzianowski postanowił zmienić dyscyplinę na MMA, gdzie w pierwszej walce bez problemu poradził sobie z Marcinem Najmanem nokautując go w pierwszej rundzie. "Dominator" w ostatnim czasie był na ustach wszystkich, gdy znokautował Michała Materle - doświadczonego zawodnika KSW. 45-latek nie zamierza kończyć kariery szykując się na kolejne wyzwania.

Mariusz Pudzianowski mocno w stronę hejterów! Zawodnik KSW nie gryzł się w język

Pudzianowski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, w ostatnich opublikowanym poście za pomocą Instagrama odniósł się do osób, które swego czasu go krytykowały. - Kiedy byłem krytykowany, nigdy nie skrytykowały mnie osoby te, które robiły więcej ode mnie! Skrytykują was zawsze ci, którzy robią mniej od was albo nie robią nic!. Pamiętajcie to zdanie! Krytykują ci, którzy robią mniej od was, albo nie robią nic! Pozdrawiam, Pudzian. - podsumował zawodnik KSW. Wszyscy fani 45-latka zgodzili się ze swoim idolem. Pudzianowski  praktycznie codziennie udostępnia motywujące słowa przed swoim treningiem, które kończy sztandarowym powiedzeniem "Samo się nic nie zrobi". "Pudziana" na Instagramie obserwuje 632 tysiące osób.

Sonda
Czy Mariusz Pudzianowski powinien wciąż walczyć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze