High League

i

Autor: screen/youtube.com/highleague

Dymy na High League!

Najman i Murański rzucili się sobie do gardeł! Bójka w klatce, posypały się okropne wulgaryzmy

2022-12-10 19:48

Wielkie dymy na gali High League! Marcin Najman i Jacek Murański starli się w trakcie potwierdzenia ich walki na kolejnej gali. Panowie, w trakcie "face to face" całkowicie dali ponieść się emocją, co zakończyło się szarpaniną, w której trakcie nie brakowało wulgaryzmów! Zawrzało!

Jacek Murański i Marcin Najman zostali dziś przedstawieni jako uczestnicy kolejnej edycji High League.W trakcie ogłoszenia komunikatu o starciu dwóch kontrowersyjnych postaci polskich sportów walki doszło do dużej szamotaniny między panami, która zakończyła się bójką i wyzwiskami. Mamy nagranie.

Jacek Murański i Marcin Najman nie wytrzymali na High League! Wielkie dymy w trakcie "face to face"

O tym, że Jacek Murański i Marcin Najman wzbudzają wielkie emocje, nie trzeba przekonywać nikogo. Panowie, którzy mają być bohaterami kolejnej edycji gali High League, nie przepadają za sobą, a zła krew dała się im w znaki już w trakcie "face to face". Nie zabrakło szarpaniny i wyzwisk i przez pewien moment zrobiło się bardzo groźnie, a bijącym się mężczyznom musiała oko stawić ochrona, która na całe szczęście rozpędziła nieprzychylnych sobie wojowników. Wiele wskazuje na to, że starcie Najmana i Murańskiego może być wielkim hitem, a sami panowie łatwo sobie nie odpuszczą w trakcie ich marcowego starcia.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze