Najman już wcześniej obiecał, że zrobi PIEKŁO Don Kasjo? Mamy na to DOWODY

2020-11-22 0:46 mso
Marcin Najman, Kacper Życiński
Autor: Instagram/famemmatv

Marcin Najman zapowiedział, że walka z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim nie potrwa długo! "El Testosteron" powiedział otwarcie, że ten pojedynek nie potrwa długo. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że starcie zakończy się dyskwalifikacją byłego pięściarza. Czy w rozmowie z "Super Expressem" Najman zapowiedział zrobienie piekła "Don Kasjowi"? Te słowa na to wskazują!

Mnóstwo nienawiści było w tym konflikcie! Marcin Najman i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński od początku nie pałali do siebie sympatią. Dużo okropnych słów padło z ust jednego i drugiego. Nikt jednak nie mógł spodziewać się, że Życiński w jednym z wywiadów nagle oskarży Marcina Najmana o romans z Esmeraldą Godlewską po gali FAME MMA 5. To rozwścieczyło byłego zawodowego pięściarza.

Marcin Najman: Don Kasjo ZAATAKOWAŁ moją rodzinę. Dostanie WPIERD**!

Czy Marcin Najman w wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" zapowiedział, do czego doszło w oktagonie? Tak można rozumieć słowa, które padły w rozmowie na gorąco po oskarżeniach Życińskiego. - Ja idę na wojnę! Nie interesuje mnie wynik tej walki, on ma dostać wp****l. Tylko to się liczy, reszta jest bez znaczenia. Ma dostać po łbie za te wszystkie okropności i podłe rzeczy, które robił – powiedział Najman przed walką.

Jak powiedział tak zrobił. Choć Najman przegrał ten pojedynek, to kilkukrotnie mocno trafił Życińskiego. "Don Kasjo" został złapany także dźwignią na nogę przez jedną z osób. Kogo? Tego jednak nie wiadomo!

Najnowsze