co za przemiana

Niewiarygodne, co Don Kasjo zrobił ze sobą przed walką z Popkiem na PRIME MMA 4! Ogromna metamorfoza włodarza

2022-11-26 9:10

Podczas najbliższej gali PRIME MMA 4, Kasjusz "Don Kasjo" Życiński mierzyć się będzie w oktagonie z Popkiem. Tuż przed walką, włodarz federacji PRIME MMA postanowił zaskoczyć swoich fanom i przyszedł na ceremonię ważenia kompletnie odmieniony. "Don Kasjo" po raz kolejny postanowił coś zmienić w swoim wyglądzie, a jego kibice znów będą musieli przywyknąć do jego nowego wydania.

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński już nie raz pokazywał, że lubi wprowadzać zmiany w swoim wyglądzie, nawet te bardziej radykalne. Włodarz federacji PRIME MMA postanowił odmienić swój wygląd również teraz, tuż przed walką z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem na gali PRIME MMA 4. Na chwilę przed swoim kolejnym starciem w karierze, Kasjusz "Don Kasjo" Życiński postanowił wrócić do swojego wydania sprzed kilku lat, czym mógł zaskoczyć sporą część swoich kibiców, śledzących to, co dzieje się przed galą PRIME MMA 4.

Ogromna zmiana u Don Kasjo przed walką z Popkiem na PRIME MMA 4! Włodarz PRIME MMA odmienił swój wygląd

Podczas ceremonii ważenia tuż przed galą PRIME MMA 4, Kasjusz "Don Kasjo" Życiński postanowił pokazać się publiczności w nowym/starym wydaniu, po raz kolejny odmieniając swój wygląd. Jeszcze niedawno włodarz federacji PRIME MMA chwalił się zdjęciem, na którym postanowił pozbyć się swojej brody. Teraz jednak "Kasjo" poszedł o krok dalej. Fanom Kasjusza Życińskiego pozostało obecnie jedynie przyzwyczaić się do nowego wyglądu ich idola. Zobaczcie sami, co zrobił ze sobą Don Kasjo przed walką z Popkiem na PRIME MMA 4, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na PRIME MMA 4?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze