Norman Parke

i

Autor: Instagram/ storminnorman6116 Norman Parke

Wielki powrót!

Norman Parke wraca! Ogłosił swoją kolejną walkę w Polsce. Gdzie stoczy pojedynek?

2023-03-24 17:12

Norman Parke to jeden z najpopularniejszych wojowników w Polsce. W przeszłości bił się dla UFC, toczył twarde boje dla organizacji KSW, a w ostatnim czasie został gwiazdą freak-fightów po pojedynkach na FAME MMA czy PRIME Show MMA. Wokół zawodnika z Irlandii Północnej dzieje się naprawdę dużo! Teraz Norman Parke powraca. Stoczy kolejny pojedynek w Polsce.

Norman Parke zapowiadał w jednej z rozmów z "Super Expressem", że raczej nie będzie miał już okazji toczyć pojedynków w Polsce. Los bywa jednak przewrotny. Już latem Parke ma znowu wejść do klatki w naszym kraju i stoczyć kolejne starcie. Z kim i gdzie? Tego jak na razie, niestety, nie wiadomo. "Stormin" opublikował w mediach społecznościowych wymowny wpis.

- Cześć. Będę walczył ponownie w Polsce. (...) Będę walczył w Polsce w lipcu - napisał Norman Parke na swoim Instagramie, informując, że szuka sponsorów przed pojedynkiem. Do walki ma dojść w połowie wakacji. Dla jakiej organizacji Norman Parke stoczy pojedynek? Tego na razie nie wiadomo. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie będzie to ani FAME MMA, ani High League, którzy swoje wydarzenia planują we wcześniejszych terminach.

Daro Lew w krwawej jatce z piłkarskim reprezentantem Polski? To byłby gigahit freak-fightów, są pierwsze przecieki

Norman Parke - kim jest? Walki we freak-fightach

Norman Parke ostatni pojedynek w MMA toczył na gali Hexagone MMA 7 w Poitiers. Jego rywalem był Junior Orgulho z Brazylii. Wcześniej toczył trzy pojedynki w FAME MMA - z "Don Kasjo" (wygrana), Borysem Mańkowskim (przegrana) i Piotrem Szeligą w rzymskiej klatce (wygrana).

Norman Parke wygrał program The Ultimate Fighter, dzięki czemu bił się w UFC. Stoczył dziewięć pojedynków, wygrał pięć z nich, przegrał trzy i zremisował jeden.

Dariusz Michalczewski mocno o powrocie Tomasza Adamka. Stanowcze słowa o pieniądzach!

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze