Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk

i

Autor: HIGH League/ Materiały prasowe Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk

To byłby hit!

Daro Lew w krwawej jatce z piłkarskim reprezentantem Polski? To byłby gigahit freak-fightów, są pierwsze przecieki

2023-03-24 10:27

Freak-fighty stały się na tule popularne, że pojawia się w nich coraz więcej osób związanych nie tylko ze światem Instagrama, czy YouTube'a, ale również innych dyscyplin sportowych. Dzięki temu włodarze FAME MMA, czy HIGH League mają okazję tworzyć bardzo ciekawe zestawienia. Niewykluczone, że już niebawem dojdzie do dużego hitu. Być może Daro Lew zmierzy się z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej.

Freak-fighty niezmiennie cieszą się ogromną popularnością, co widać było m.in. po ostatniej gali HIGH League. W katowickim Spodku zasiadł komplet publiczności, który miał okazję zobaczyć kilka ciekawych walk. W jednej z nich Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk zmierzył się z Kacprem "Ludwiczkiem" Bociańskim. Starszy z zawodników notował fatalną serię, ale po pięciu porażkach z rzędu w końcu udało mu się wygrać.

Daro Lew zmierzy się z Piotrem Świerczewskim? Mirosław Okniński ujawnia!

Jest więc wielce prawdopodobne, że Daro Lew przynajmniej raz jeszcze pojawi się w klatce albo FAME MMA albo HIGH League. Co ciekawe, Mirosław Okniński - trener MMA - zdradził, że bardzo możliwy jest powrót Piotra Świerczewskiego do MMA. A jego rywalem miałby być właśnie Daro Lew. - Są tacy goście, którzy dzisiaj przyjdą i go wystawię do walki. Taki gość z natury jest drapieżnikiem, który chce walczyć. Może nawet nie umieć tego, ale będzie szedł. Takim drapieżnikiem jest Świerczewski. Teraz będzie walczył z "Lwem" - powiedział Okniński w rozmowie z kanałem PapiTV.

O możliwy pojedynek został zapytany sam Świerczewski. - Kaźmierczuk to wojownik, robi dobre show. Jeśli pojawi się oferta, dobre pieniądze na stole, to oczywiście mogę się z nim sprawdzić. Na pewno wtedy podejdę o tego poważnie - powiedział "Świr" w rozmowie z portalem sport.pl. Były reprezentant Polski ma już za sobą jedną walkę w MMA. W 2019 roku zmierzył się z Grzegorzem Collinsem i odniósł zwycięstwo.

Sonda
Kto wygrałby walkę Daro Lew - Piotr Świerczewski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze