Norman Parke

i

Autor: Instagram/ storminnorman6116 Norman Parke

Wielki powrót nadchodzi?

Norman Parke wróci do FAME MMA? Znamy stanowisko szefa organizacji, ciekawe słowa

2022-11-02 10:29

Norman Parke w burzliwej atmosferze rozstał się z organizacją FAME MMA. Swoje kroki postawił w kierunku konkurencyjnej federacji PRIME Show MMA, gdzie do tej pory stoczył jedno starcie. Wielu kibiców tęskni za byłym zawodnikiem KSW i UFC w największej organizacji freak-fightowej. Niewykluczone, że za jakiś czas "Stormin" wróci do FAME MMA. Czy to możliwe? Powiedział o tym Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli. 

Wielu polskich freak-fighterów marzy o pojedynkach z zawodowcami. Jednym z tych, który postanowił rozprawiać się z zawodnikami-celebrytami jest były zawodnik KSW czy UFC Norman Parke. Ten trafił do FAME MMA i zaczął robić prawdziwa furorę. Show połączone z umiejętnościami sportowymi to jego znak rozpoznawczy. Nie było trzeba zbyt wiele, by Parke z miejsca stał się ulubieńcą publiczności. Pokonywał m.in. Kasjusza "Don Laski" Życińskiego czy Piotra Szeligę. Inni freak-fighterzy ustawiali się w kolejkę do pojedynku z nim. 

Arkadiusz Tańcula porównał się do Jezusa! Mocna reakcja na wydarzenia z konferencji FAME MMA, zasypali go wiadomościami

Norman Parke wyrzucony z FAME MMA. Czy ma szansę wrócić?

Norman Parke został wyrzucony z organizacji FAME MMA po wielu nieporozumieniach i walce dla konkurencyjnej federacji PRIME Show MMA. Wtedy zadecydowano o ujawnieniu kwestii spornych i pożegnaniu się ze Storminem. W rozmowie z kanałem KOLOSEUM wypowiedział się na ten temat szef FAME MMA Krzysztof Rozpara.

- Było, co było. Różnie się mogło potoczyć. Jeśli będzie okazja siąść do stołu i rozmawiać, to nie wiem, jak to się skończy – powiedział jeden z właścicieli organizacji.

Artur Szpilka bez ogródek o walce z Arkadiuszem Wrzoskiem! Szczerze podsumował swoje kolejne starcie w KSW, jasny komunikat

Don Kasjo też może wrócić do FAME MMA? Tu sytuacja jest inna!

Czy "Don Kasjo" także ma otwarte drzwi na powrót do FAME MMA?

- To trudniejsza sytuacja. Na samym wstępie ten warunek został poważnie naruszony. Działania były celowe i przemyślane. Zorganizowano to z pewnym planem zachowań. Będzie bardzo trudno, by wrócił. Trwają sądowe sprawy z obydwóch stron i zobaczymy, czym to się zakończy. Szanse na ponowne nawiązanie współpracy są raczej znikome.

Sonda
Czy czekasz na powrót Normana Parke'a do FAME MMA?
Popek zbanowany w FAME MMA? Krzysztof Rozpara ujawnia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze