Norman Parke

i

Autor: Instagram/famemmatv FAME MMA 14 KARTA WALK

Norman Parke wyzwał do walki włodarza FAME MMA! Chce z nim walki w rzymskiej klatce, padła mocna deklaracja

2022-05-14 23:13

Norman Parke jest doświadczonym zawodnikiem MMA, który w swojej karierze stoczył walki m.in. z Mateuszem Gamrotem. Irlandczyk przyszedł do federacji Fame MMA, żeby - jak sam stwierdził - zarabiać łatwe pieniądze. Pierwszym jego rywalem był Don Kasjo, którego pokonał jednogłośną decyzją sędziów, której towarzyszyło wiele kontrowersji. Na 14. odsłonie gali Fame MMA znokautował cięższego od siebie Piotra Szeligę. Po walce wyzwał do starcia w klatce rzymskiej jednego z włodarzy - Boxdela.

Norman Parke pewnie pokonał Piotra Szeligę i znokautował Polaka w II rundzie. Szeliga próbował zaskoczyć Irlandczyka z Północy latającym kolanem, a później próbował okładać go ciosami. Parke był na wszystko przygotowany, przetrwał, a potem, jak na zawodowca przystało, obalił swojego rywala i męczył go w parterze. W końcu, po kolejnych ciosach, których Szeliga nie zdołał blokować, sędzia musiał przerwać walkę.

Ta statystyka Roberta Lewandowskiego pokazuje, jaką jest legendą Bundesligi. Niemcy zachowali się paskudnie

Na gali FAME MMA 14 zaprezentowała się m.in. seksowna piłkarka ręczna i od soboty zawodniczka MMA - Wiktoria Jaroniewska

Po walce Norman Parke niespodziewanie wyzwał do walki w klatce rzymskiej Boxdela - jednego z włodarzy Fame MMA. Były mistrz KSW najprawdopodobniej chce osiągnąć wszystko co możliwe w federacji Fame, żeby pokazać z jak doświadczonym zawodnikiem mają do czynienia. W wywiadzie po walce z Szeligą zapewnił, że znokautuje Boxdela w pierwszej rundzie, choć wyzwał go do starcia na dość wyrównanych zasadach. Zapewnił, że nie będzie grapplingu i chce go pokonać w stójce w małych rękawicach.

Lewandowski odejdzie z Bayernu?! Tomaszewski rozjeżdża: Mam nadzieję, że ta opera mydlana już się skończyła [TYLKO U NAS]

Kulisy Fame MMA 13
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze