O której godzinie FEN 38? Kiedy gala FEN 38? FEN 38 DATA, GODZINA. FEN 38 o której DZISIAJ 22.01

2022-01-22 12:28
FEN 38, karta walk przed zmianą walki wieczoru
Autor: Instagram/FEN MMA FEN 38: karta walk przed zmianą main eventu

O której godzinie FEN 38? Kiedy gala FEN 38? FEN 38 DATA, GODZINA. FEN 38 o której DZISIAJ 22.01 Federacja Fight Exclusive Night powraca z kolejną odsłoną! Tym razem zawodnicy tej organizacji zmierzą się w Ostrowie Wielkopolskim, a FEN 38 okazało się dość pechową galą. Tuż przed wydarzeniem w hotelu wynajętym dla zawodników doszło do pożaru, a bohater walki wieczoru musiał zrezygnować ze względów zdrowotnych. Na szczęście gala dojdzie do skutku, a przed kibicami sportów walki wielkie emocje! FEN 38 o której godzinie DZISIAJ 22.01? Kiedy gala FEN 38? FEN 38 DATA, GODZINA. O której godzinie FEN 38?

O której godzinie FEN 38? Kiedy gala FEN 38?

O gali FEN 38 zrobiło się wyjątkowo głośno, a wszystko za sprawą ogromnej tragedii, jaka miała miejsce dzień przed wydarzeniem. W Ostrowie Wielkopolskim doszło do ogromnego pożaru, a płonącym obiektem okazał się hotel, w którym nocowali zawodnicy i pracownicy organizacji. Szykowali się oni do sobotniej gali, ale ich spokój został zaburzony. Był to początek pecha związanego z 38. odsłoną FEN, gdyż niewiele później okazało się, że Geronimo dos Santos – bohater walki wieczoru – uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. W związku z tym włodarze zrobili wszystko, by znaleźć jego zastępstwo, a nowym rywalem Michała Andryszaka okazał się Evgeniy Golub.

FEN 38 DATA, GODZINA. FEN 38 o której godzinie DZISIAJ 22.01?

Andryszak przez ostatnie lata związany był z KSW, a w sobotę zadebiutuje w FEN. Miał się zmierzyć z doświadczonym dos Santosem, ale pandemia ponownie pokrzyżowała sportowe plany. Mimo wszystko „Longer” wyjdzie do oktagonu, a przed galą 29-latek zapowiadał, że 2022 r. będzie kluczowym w jego karierze. - To jest mój ostatni rok takiego poważnego MMA. Jeżeli będzie seria zwycięstw w tym roku, to zostanę w MMA jeszcze dłużej na poważnie. Moim celem jest UFC – wyznawał bez ogródek Andryszak.

Gala FEN 38 odbędzie się w sobotę 22 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim. GODZINA rozpoczęcia wydarzenia to 19:00. Relację NA ŻYWO z FEN 38 przeprowadzi portal sport.se.pl! Zapraszamy do śledzenia zmagań zawodników razem z nami.

Sonda
Będziesz oglądał galę FEN 38?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze