Mateusz Rębecki, FEN MMA

i

Autor: FEN MMA Mateusz Rębecki, FEN MMA

Dziś debiut w UFC!

O której godzinie walczy Rębecki w UFC? Walka Rębecki - Fiore GODZINA, DATA. UFC Fight Night: O której walczy Rębecki?

2023-01-14 15:16

Mateusz Rębecki zadebiutuje dziś na gali UFC Fight Night w UFC Apex w Las Vegas. O której godzinie walczy Rębecki w UFC? Znakomite wieści dla kibiców! Pojedynek odbędzie w znakomitych godzinach dla fanów w Polsce. 14 stycznia spełni się marzenie Mateusza Rębeckiego. Jego przeciwnikiem będzie niepokonany do tej pory Nick Fiore. O której godzinie walczy Rębecki w UFC? Walka Rębecki - Fiore GODZINA, DATA. UFC Fight Night: O której walczy Rębecki?

UFC: O której debiut Rębeckiego w UFC? Rębecki - Fiore - o której walka? DATA, GODZINA

Mateusz "Rebeastie" Rębecki w końcu spełni swoje wielkie sportowe marzenie! Polak wejdzie do klatki organizacji UFC 14 stycznia. Mateusz Rębecki - Nick Fiore to pojedynek, który otworzy jego przygodę z największą federacją MMA na świecie. Rębecki przez lata był czołową gwiazdą organizacji FEN. Pas w wadze lekkiej zdobył w 2018 roku, pokonując Mariana Ziółkowskiego. Od tego czasu bronił go przez ponad 3,5 roku. W sierpniu 2022 roku trafił do Dana White's Contender Series. W świetnym stylu pokonał Rodrigo Lidio i zapewnił sobie kontrakt z UFC.

Dramat polskiego zawodnika UFC! Fatalna kontuzja, wypada z walki na wielkiej gali

Pierwotnie Mateusz Rębecki miał mierzyć się z innym rywalem, który jednak wypadł z karty walk pierwszej gali UFC w 2023 roku. Ostatecznie rywalem Polaka będzie debiutujący w UFC Nick Fiore. Amerykanin do tej pory bił się przede wszystkim dla organizacji Combat Zone. Każdą walkę wygrywał w pierwszej rundzie. Rywala pokroju Rębeckiego jeszcze nie miał. Stephen Stengel, którego pokonał w listopadzie 2022 roku miał bilans 5 wygranych i 19 porażek.

O której godzinie walka Rębecki - Fiore w UFC?

Gala UFC Fight Night już dziś w nocy z 14 na 15 stycznia. Walka Polaka ma rozpocząć się jeszcze przed północą. Pojedynek Rębecki - Fiore powinien się rozpocząć około godziny 23:30. Transmisja na Polsacie Sport.

Sonda
Kto wygrał walkę Rębecki - Fiore?
Jan Błachowicz po remisie na UFC 282: Wycofuję się z tych słów!
Najnowsze