Karolina Kowalkiewicz

i

Autor: Instagram/karolinakowalkiewicz Karolina Kowalkiewicz

co za widoki

Obłędne zdjęcie pięknej Karoliny Kowalkiewicz. Pokazała się w samym bikini, aż ciężko oderwać wzrok!

2024-02-12 22:22

Karolina Kowalkiewicz w ostatnim czasie może pochwalić się bardzo dobrą serią w UFC, najlepszej organizacji MMA świata. Polka obecnie czeka na kolejne wyzwanie i mocno trenuje, ale po zajęciach może odpocząć w słońcu Florydy, czym niedawno pochwaliła się na Instagramie. Jej zdjęcie w samym bikini zrobiło niemałą furorę.

Karolina Kowalkiewicz pokazała gorące zdjęcie w bikini

Karolina Kowalkiewicz przeżywała już bardzo trudne chwile w UFC. W latach 2018-2021 Polka przegrała aż 5 pojedynków z rzędu i znajdowała się w kiepskiej sytuacji. UFC nie rezygnowało jednak z doświadczonej zawodniczki i pozwoliło jej pozostać w federacji, a ta odwdzięczyła się dobrymi występami! Obecnie seria naszej zawodniczki to cztery zwycięstwa z rzędu – dwa w 2022 i dwa w 2023 roku. Po raz ostatni w klatce Kowalkiewicz pojawiła się 7 października 2023 roku i pokonała wówczas Dianę Belbitę. Fani jednak podziwiają nie tylko jej umiejętności, ale też urodę.

Nasza najlepsza obecnie zawodniczka w UFC chętnie korzysta z mediów społecznościowych, gdzie dzieli się nie tylko materiałami z treningów czy z walk, ale także z życia codziennego. Chętnie też pozuje do zdjęć w bikini, ukazując nie tylko uroki słonecznej Florydy. Podobnie było tym razem, gdy Karolina Kowalkiewicz postanowiła odpocząć na basenie po ciężkim treningu.

38-latka zrobiła sobie selfie ubrana tylko w bikini, czapkę z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne. Fani nie mogli przejść obojętnie obok fotki, na której strój kąpielowy tak podkreślał kobiece kształty zawodniczki UFC. „Jesteś przepiękna”, „W tym roku nic piękniejszego nie widziałem”, „Wyglądasz gorąco”, „Piękna”, „Wyglądasz tak dobrze” - czytamy w komentarzach, a post w kilka dni zdobył ponad 11 tysięcy polubień.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze