Robert Pasut, Arkadiusz Tańcula

i

Autor: YouTube/ FAME MMA screen Robert Pasut, Arkadiusz Tańcula

zrobiło się gorąco

Ogromna zadyma na konferencji FAME MMA 16! Pasut i Tańcula skoczyli sobie do gardeł, poszło o Jacka Murańskiego

2022-09-27 9:20

Kiedy federacja FAME MMA zaczęła odkrywać pierwsze karty gali FAME 16 można było spodziewać się, że już na pierwszej konferencji będą miały miejsce ostre "dymy". Ci, którzy na nie liczyli, na pewno się nie zawiedli. Gorąco zrobiło się podczas trzeciego panelu, gdzie pojawił się Robert "Sutonator" Pasut i szybko wywołał do tablicy Arkadiusza Tańculę.

Fani federacji FAME MMA mogą zacierać ręce na myśl o zbliżającym się kolejnym wydarzeniu spod szyldu freak fightowej organizacji, które odbędzie się już za kilka tygodni w Arenie Gliwice. Po tym, jak organizacja zaczęła ogłaszać pierwsze nazwiska FAME 16, kibice mogli spodziewać się, że atmosfera na konferencjach będzie gęsta i nie pomylili się. Kolejni zawodnicy mieli sobie do wyjaśnienia pewne kwestie, jednak najbardziej zagotowało się podczas ostatniego panelu. Wszystko za sprawą Roberta Pasuta i Arkadiusz Tańculi.

Mariusz Pudzianowski uświadomił fanom bolesną prawdę. Wystarczyło jedno zdanie. Aż trudno w to uwierzyć

Pasut i Tańcula skoczyli sobie do gardeł na konferencji FAME 16! Zrobiło się gorąco, wszystko przez walkę z Jackiem Murańskim

Wszystko bowiem przez... Jacka Murańskiego. Jeszcze zanim włodarze FAME MMA ogłosili, że to właśnie Pasut będzie kolejnym rywalem "Murana", Tańcula w niewybrednych słowach wypowiadał się o "Sutonatorze", że ten jest sprzedajną ku***. Pasut szybko postanowił odpowiedzieć mu na konferencji, czym wywołał niemałe zamieszanie i kłótnię z Tańculą. - No to tak Arek... po pierwsze - pie**** się. Po drugie - jeśli zachowałem się jak ku***, to ty zachowałeś się jak ku***, bo walczyłeś z Jackiem. Jak świnia, bo zrobiłeś to kilka razy. Czyli pazerna świnia. I jak pies ogrodnika, bo nie dasz innym zarobić - wypalił Pasut, czym wywołał Tańculę pod scenę. 

Wyszło na jaw, jak Wilfredo Leon traktuje swoją żonę! Tak to wygląda naprawdę, dla wielu osób to nie do pomyślenia

Ogromna zadyma na konferencji FAME MMA 16! Pasut i Tańcula skoczyli sobie do gardeł, poszło o Jacka Murańskiego

Tańcula, jako główny zarzut skierowany do Pasuta podał fakt, że rzekomo nikt nie chciał walczyć z Jackiem Murańskim, a tym samym nie dawać mu niepotrzebnej atencji. Wtedy jednak na pojedynek miał zgodzić się "Sutonator". YouTuber utrzymuje jednak, że Arek w temacie dawania Murańskim atencji powinien mieć najmniej do powiedzenia, bowiem odbył z Jackiem dwie walki, podobnie jak z jego synem Mateuszem.

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV znalazł się pod ścianą! Musiał zabrać głos, na te wieści czekały tłumy

Sonda
Kto wygra walkę Pasut - Jacek Murański
High League - Artur Szpilka GORZKO po wygranej z Denisem!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze