KSW, MMA, oktagon

i

Autor: East News KSW, MMA, oktagon

Ogromne gwizdy na gali KSW 64! Publiczność nie wytrzymała, wszystko przez jedną decyzję

2021-10-23 22:28

KSW 64 rozkręciło się na dobre! Gala mieszanych sportów walki to jak zwykle ogromna ilość emocji, świetne walki, a także… sędziowskie kontrowersje. Do jednej z nich doszło po zakończeniu walki Michała Pietrzaka z Shamilem Musaevem, gdzie arbitrzy – ku zaskoczeniu i niezadowoleniu publiczności – ogłosili remis.

Pojedynek Pietrzaka z Musaevem zapowiadał się bardzo interesująco i taki w istocie był. Samo starcie lepiej rozpoczął Polak, który nie dość że wygrał pierwszą rundę, to jeszcze jego rywal został ukarany odjęciem punktu za trzymanie się siatki. Dwie kolejne rundy należały już jednak do Rosjanina. Część publiki trzymała stronę Pietrzaka, druga część – ta mniejsza – uważała natomiast, że wygrać powinien Musaev. Jakież było zatem zdziwienie kibiców zgromadzonych na trybunach, kiedy sędziowie ogłosili… remis. W Atlas Arenie w Łodzi momentalnie rozległy się ogromne gwizdy, mające wyrazić ogromne niezadowolenie z sędziowskiego werdyktu.

Sonda
Interesujesz się sportami walki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze