High League 5: Dawid Załęcki - Vaso Bakocević

i

Autor: High League High League 5: Dawid Załęcki - Vaso Bakocević

Co za zestawienie!

Ojciec Denisa Załęckiego zawalczy z pogromcą Murańskiego! Dawid Załęcki podjął wyzwanie z byłą gwiazdą KSW na High League 5

2022-11-14 20:54

High League odsłoniło już wszystkie karty! Podczas pierwszej konferencji przed High League 5 federacja ogłosiła wszystkie zestawienia, a widzowie dowiedzieli się m.in. z kim zawalczy Dawid "Crazy" Załęcki. Ojciec Denisa Załęckiego podjął niezwykle trudne wyzwanie, gdyż jego rywalem będzie była gwiazda KSW i FEN - Vaso Bakocević! "Psychopata" wróci do klatki po zwycięstwie z inną gwiazdą High League 5 - Mateuszem Murańskim.

Dawid Załęcki szybko zyskał popularność dzięki występowi na gali High League 3. Wówczas poznała go szersza publiczność, gdyż dość niespodziewanie stał się on częścią konfliktu syna, Denisa Załęckiego, z Alanem Kwiecińskim. Skończyło się to na walce 45-latka z "Alanikiem", która skończyła się szybkim i pewnym zwycięstwem Załęckiego. "Crazy" z przytupem zameldował się w klatce High League i od dłuższego czasu było wiadomo, że powróci do niej podczas piątej gali federacji Malika Montany. Teraz wiadomo już, że będzie to znacznie trudniejsze wyzwanie!

Dawid Załęcki vs Vaso Bakocević na High League 5. Ojciec Denisa Załęckiego zawalczy z byłą gwiazdą KSW!

Rywalem Załęckiego będzie Vaso Bakocević, który ma za sobą walki dla takich federacji jak KSW, FEN, Bellator, Wotore czy MMA Attack. Czarnogórzec nie unika pojedynków, których w MMA stoczył już 66. W mieszanych sztukach walki mierzył się m.in. z Borysem Mańkowskim, Roberto Soldiciem czy Arturem Sowińskim. Co więcej, walczył też na gołe pięści. W tej formule przegrał w kwietniu tego roku z Marcinem Wrzoskiem. Ostatnim występem "Psychopaty" była wrześniowa gala MMA Attack 4, na której zdecydowanie pokonał w boksie Mateusza Murańskiego. Teraz weźmie udział w tej samej gali, co "Muran", który na High League 5 zawalczy z Pawłem "Scarface" Bombą.

Bakocević zdecydowanie ustępuje Załęckiemu warunkami fizycznymi. Do tego zmierzy się z ojcem Denisa w formule K-1, w której ten znakomicie wypadł w oficjalnym debiucie z Alanem Kwiecińskim. Wcześniej było też słychać o jego amatorskich osiągnięciach. Z pewnością pojedynek 33-letniego "Psychopaty" z dwanaście lat starszym "Crazym" zelektryzuje publiczność. Gala High League 5 już 10 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie! W poniższej galerii przypomnisz sobie ostatnią walkę Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką:

Sonda
FAME MMA, High League, Prime Show MMA - którą federację najbardziej lubisz?
Szpilka vs Denis - jedyne takie nagranie! Tak team "Szpili" dopingował go na High League
Najnowsze