Ona w bikini, on całkiem NAGO! Gwiazdy MMA znowu to robią [ZDJĘCIA]

2020-09-21 16:55 MC
Paige VanZant
Autor: Instagram/paigevanzant Paige VanZant

Paige VanZant i Austin Vanderford to para, która robi furorę w mediach społecznościowych. Szczególnie zasłynęli tym, że gdy wybuchła pandemia koronawirusa i większość osób izolowała się w domach, publikowali całą serię nagich zdjęć. Od czasu do czasu do tego wracają. Była gwiazda UFC tym razem zdecydowała się podzielić ze światem fotką swojego męża.

Paige VanZant i Austin Vanderford na przełomie marca i kwietnia znaleźli sobie nietypowe hobby. Kiedy wszyscy pozamykali się w domach w związku z koronawirusem, oni zaczęli publikować nagie zdjęcie w zaskakujących pozach. Na przykład gotując czy zajmując się ogrodem. Każde kolejne zdjęcie robiło nie lada furorę, przynosząc im rozgłos w mediach i nowych fanów. Piękna sportsmenka postanowiła do tego wrócić. W jednym poście zamieściła dwa zdjęcia - ona pozuje na w bikini, natomiast gdy ktoś zdecyduje się zobaczyć kolejne, to ujrzy nagiego Vanderforda, któremu VanZant ręką zasłania... pośladki.

Mariusz Pudzianowski podał kluczowe liczby. W tle słychać TAJEMNICZE GŁOSY [WIDEO]

Wyświetl ten post na Instagramie.
Florida wife. Alaska husband. 😂 Post udostępniony przez Paige VanZant (@paigevanzant)

ŚLUB zawodniczki będzie jak z KOSZMARU. Rywalka ZDEWASTOWAŁA jej twarz tuż przed ceremonią

Od czasów publikacji serii nagich zdjęć w życiu VanZant doszło do sporych zmian. Przede wszystkim, po przegranej z Amandą Ribas, rozstała się z UFC i podpisała wielomilionowy kontrakt z organizującą walki na gołe pięści federacją Bare Knuckle Fighting Championship.

Najnowsze