Mariusz Pudzianowski podał kluczowe liczby. W tle słychać TAJEMNICZE GŁOSY [WIDEO]

2020-09-21 9:14 JWa
Mariusz Pudzianowski na treningu
Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski na treningu

Mariusz Pudzianowski to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. "Pudzian" swoją sławę zawdzięcza nie tylko osiągnięciom na arenach całego świata, lecz także swojemu stylowi bycia. Swojego czasu najsilniejszy człowiek na świecie udziela porad i chętnie odpowiada na pytania w Internecie. Na najnowszym nagraniu opowiada o kluczowych w treningu liczbach. Wideo było nieco zakłócone przez... głosy w tle.

Mariusz Pudzianowski przyzwyczaił już fanów, że nigdy nie zostawia ich samych. Były mistrz świata strongmanów, a obecnie jedna z czołowych postaci polskiego MMA, chętnie odpowiada na nagraniach na pytania kibiców. Wielu z nich jest ciekawych opinii "Pudziana" na temat treningów. Właśnie do tej kwestii postanowił się odnieść Mariusz Pudzianowski na nowym wideo, które nagrał podczas ostatniego w tygodniu sobotniego treningu. - Siemanko moi drodzy! Jest sobota, ostatni trening w tym tygodniu trzeba zrobić. Sporo nadesłaliście pytań jak zrobić siłę, wytrzymałość, masę mięśniową - zaczął "Pudzian".

Mariusz Pudzianowski wziął udział w zawodach dla GLADIATORÓW. Tego WIDEO nie widział nikt

- Z własnego doświadczenia treningowego i reakcji mojego ciała: Jeżeli chcesz zrobić siłę, nie możesz przekraczać sześciu powtórzeń. Potem znowu sześć, sześć, pięć, pięć, cztery, cztery itd. Ja już z treningu siłowego zrezygnowałem. Bo co się wiąże z robieniem wielkiej siły? Zaczynają mięśnie rosnąć i zaraz wchodzę na 130 kilogramów - powiedział Mariusz Pudzianowski do kamery, a w tle słychać było dość głośno inne osoby.

Pudzianowski został ojcem! Jest pierwsze ZDJĘCIE jego dziecka

Tajemnicze dźwięki, które nieco przeszkadzały w zrozumieniu wypowiedzi Mariusza Pudzianowskiego, pochodziły najprawdopodobniej z radia lub telewizji. Najwyraźniej "Pudzian" lubi umilać sobie trening muzyką i wtedy powtórzenia przychodzą łatwiej.

Mariusz Pudzianowski to GADUŁA! Jest ktoś, komu to PRZESZKADZA

Mariusz Pudzianowski przeciągnął samolot

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.