Pudzianowski został ojcem! Jest pierwsze ZDJĘCIE jego dziecka

2020-08-15 10:25 JWa
Krystian Pudzianowski i Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram / Krystian Pudzianowski Krystian Pudzianowski i Mariusz Pudzianowski

Wielka radość w rodzinie Pudzianowskich! Na świat przyszedł właśnie najmłodszy jej członek. Urodziła się prześliczna Julia, która dała rodzicom mnóstwo radości. Mariusz Pudzianowski i jego brat Krystian Pudzianowski są w euforii. Pierwszy z nich został właśnie wujkiem, a drugi - dumnym tatą. Na Instagramie pojawiło się już pierwsze zdjęcie dziecka.

Mariusz Pudzianowski i Krystian Pudzianowski to bracia na medal. Obaj wspierają się w trudnych chwilach i towarzyszą sobie w najważniejszych momentach. Gdy były mistrz świata strongmanów rozpoczynał swoją karierę w MMA, to właśnie utwory młodszego o 4 lata brata zagrzewały go do boju. Teraz, gdy Krystian Pudzianowski również postanowił spróbować sił w mieszanych sztukach walki, Mariusz udziela mu wskazówek i zaprasza na wspólne treningi. Obaj na pewno cieszą się bardzo z narodzin nowego członka rodziny. Krystian Pudzianowski na Instagramie pochwalił się malutką córeczką.

Mariusz Pudzianowski UJARZMIŁ potężną BESTIĘ. Ogromny SKWAR mu nie przeszkodził [WIDEO]

Brat Mariusza Pudzianowskiego pierwszym wspólnym zdjęciem z pociechą podzielił się za pośrednictwem Instagrama. Potężnie zbudowany 39-latek trzyma na rękach malutką Julię. Wyraźnie szczęśliwy postanowił napisać kilka słów na gorąco do swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Izu Ugonoh kontra Mariusz Pudzianowski?! 33-latek zdradził, co o tym sądzi [WIDEO]

"Cześć jestem Julcia Pudzianowska i przyszłam na świat 15.08.2020 o godz 00:15. Trochę wymęczyłam Mamę ale nikt nie powiedział ze będzie lekko. Ważę 3850 i mam 57 cm to na początek. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi" - napisał Krystian Pudzianowski. Ze swojej strony serdecznie gratulujemy!

Dramat Pudzianowskiego. Po walce trafił do KARETKI. FEN 28

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze