Mariusz Pudzianowski poszedł na plac zabaw. Mógł tam wszystkich NASTRASZYĆ [ZDJĘCIE]

2020-07-29 9:14 JWa
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski to postać, która kocha kibiców i cieszy się odwzajemnionym uczuciem! Zawodnik MMA, a w przeszłości najsilniejszy człowiek na świecie, bardzo często publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowym fotki, które wywołują tysiące reakcji. Tym razem "Pudzian" zaprezentował jak... bawi się na placu!

Mariusz Pudzianowski jest jednym z najsympatyczniejszych sportowców w Polsce. "Pudzian" wiele razy pokazywał niezwykły dystans do własnej osoby i dzięki temu jest przez kibiców wręcz kochany. Jego posty w mediach społecznościowych cieszą się niesłabnącą popularnością. Każdy z nich gromadzi setki komentarzy i tysiące polubień. Nie inaczej było, gdy "Pudzian" ruszył na podbój... placu zabaw w słoneczny dzień. Mariusz Pudzianowski nie przestraszył się upału i zlany siódmymi potami przerzucał po raz kolejny wielkie ciężary.

Kibole uderzyli go tak, że z nosa lała mu się krew. Piłkarz Widzewa chce odejść z klubu

Pudzianowski dostał STRASZNEGO DZWONA. Paweł Jóźwiak podsumowuje FEN 28

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Oczywiście Mariusz Pudzianowski nie zawitał na plac zabaw w klasycznym rozumieniu. Nasz były mistrz świata strongmanów w ten sposób ochrzcił siłownię plenerową. W tle widzimy specjalnie skonstruowany sprzęt, dzięki któremu Pudzianowski może dbać o tężyznę fizyczną na świeżym powietrzu. Ma to na pewno korzystny wpływ na jego zdrowie.

Brodnicka uderzyła Piątkowską? ŚWIADEK nie pozostawia wątpliwości

Jak można było się spodziewać i tym razem Mariusz Pudzianowski otrzymał pod swoim adresem mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów. "Pudzilla! Jesteś mistrzem!" - napisał jeden z obserwujących konto zawodnika MMA. "Cały czas w formie!" - dodał kolejny. "Można nabawić się wyrzutów sumienia" - napisała kibicka, nawiązując do potężnej sylwetki Pudzianowskiego, której wielu mogłoby się wystraszyć.

Najnowsze