Mariusz Pudzianowski poszedł na plac zabaw. Mógł tam wszystkich NASTRASZYĆ [ZDJĘCIE]

2020-07-29 9:14 JWa
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski to postać, która kocha kibiców i cieszy się odwzajemnionym uczuciem! Zawodnik MMA, a w przeszłości najsilniejszy człowiek na świecie, bardzo często publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowym fotki, które wywołują tysiące reakcji. Tym razem "Pudzian" zaprezentował jak... bawi się na placu!

Mariusz Pudzianowski jest jednym z najsympatyczniejszych sportowców w Polsce. "Pudzian" wiele razy pokazywał niezwykły dystans do własnej osoby i dzięki temu jest przez kibiców wręcz kochany. Jego posty w mediach społecznościowych cieszą się niesłabnącą popularnością. Każdy z nich gromadzi setki komentarzy i tysiące polubień. Nie inaczej było, gdy "Pudzian" ruszył na podbój... placu zabaw w słoneczny dzień. Mariusz Pudzianowski nie przestraszył się upału i zlany siódmymi potami przerzucał po raz kolejny wielkie ciężary.

Kibole uderzyli go tak, że z nosa lała mu się krew. Piłkarz Widzewa chce odejść z klubu

Pudzianowski dostał STRASZNEGO DZWONA. Paweł Jóźwiak podsumowuje FEN 28

Oczywiście Mariusz Pudzianowski nie zawitał na plac zabaw w klasycznym rozumieniu. Nasz były mistrz świata strongmanów w ten sposób ochrzcił siłownię plenerową. W tle widzimy specjalnie skonstruowany sprzęt, dzięki któremu Pudzianowski może dbać o tężyznę fizyczną na świeżym powietrzu. Ma to na pewno korzystny wpływ na jego zdrowie.

Brodnicka uderzyła Piątkowską? ŚWIADEK nie pozostawia wątpliwości

Jak można było się spodziewać i tym razem Mariusz Pudzianowski otrzymał pod swoim adresem mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów. "Pudzilla! Jesteś mistrzem!" - napisał jeden z obserwujących konto zawodnika MMA. "Cały czas w formie!" - dodał kolejny. "Można nabawić się wyrzutów sumienia" - napisała kibicka, nawiązując do potężnej sylwetki Pudzianowskiego, której wielu mogłoby się wystraszyć.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze