Izu Ugonoh kontra Mariusz Pudzianowski?! 33-latek zdradził, co o tym sądzi [WIDEO]

2020-08-14 15:32 MC
Izu Ugonoh
Autor: Instagram/izuugonoh Izu Ugonoh w trakcie przygotowań do debiutu w MMA

Izu Ugonoh, który przez blisko dziesięć lat był zawodowym pięściarzem, pod koniec sierpnia zadebiutuje w MMA. Będzie walczył w kategorii ciężkiej KSW, gdzie jedną z największych gwiazd jest Mariusz Pudzianowski. Czy 33-latek wybiega w przyszłość, myśląc o starciu z "Pudzianem"?

Izu Ugonoh ma doświadczenie w kickboxingu i boksie. Już 29 sierpnia spróbuje swoich sił w MMA, walcząc na gali KSW 54 z Quentinem Domingosem, czyli niedoszłym rywalem Mariusza Pudzianowskiego. W magazynie "Koloseum" w Polsacie Sport Ugonoh został zapytany właśnie o ewentualne starcie z "Pudzianem".

KSW 54: Mateusz Gamrot w walce wieczoru! Zmierzy się z "Cichym Zabójcą"

- Chciałbym w KSW być po prostu sobą, być najlepszą wersją samego siebie. Na chwilę obecną nie myślałem o takiej walce. Mariusz jest zawodnikiem, który ponad dziesięć lat spędził w MMA i ma ogromne doświadczenie. Ja jeszcze nie jestem w pełni zawodnikiem MMA, więc może zacznijmy od tego, że stoczę walkę albo kilka walk i może kiedyś do tematu wrócimy - odpowiedział 33-latek.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ugunoh musi się mieć na baczności w swoim debiucie. Mierzący ponad 190 centymetrów i ważący blisko 120 kilogramów Domingos ma na koncie pięć zwycięstw w sześciu walkach. Na dodatek, cztery z nich wygrał przez nokaut w pierwsej rundzie.

Najnowsze