Mariusz Pudzianowski UJARZMIŁ potężną BESTIĘ. Ogromny SKWAR mu nie przeszkodził [WIDEO]

2020-08-11 13:24 DaO
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Gdyby w polskim sporcie chcieć poszukać osobę, którą można byłoby określić "człowiekiem wielu talentów", to zapewne wielu kibiców wskazałoby na Mariusza Pudzianowskiego. Zawodnik mieszanych sztuk walki w swoim życiu próbował już wielu różnych dyscyplin sportowych, a w dodatku innej pracy również się nie boi. Nawet tej najtrudniejszej.

Strongman, rugbysta, a teraz zawodnik mieszanych sztuk walki. Kariera Mariusza Pudzianowskiego bogata jest w liczne wyzwania, jakie stawiał przed sobą sportowiec z Białej Rawskiej. I co najważniejsze, w wielu przypadkach radził sobie bardzo dobrze i zdobywał serca fanów. "Pudzian" nie ogranicza się jednak tylko do aktywności w świecie sportu.

GORĄCA MAMUŚKA rozpala zmysły kibiców. Jej ZDJĘCIE w bikini to prawdziwy kosmos

Jego działalność wykracza zdecydowanie dalej. Bo nie można zapominać, że Pudzianowski jest również przedsiębiorcą, gdzie również odnajduje się całkiem dobrze. 43-latek nie boi się żadnej pracy, co ostatnio możemy zobaczyć na jego Instagramie. Zawodnik MMA publikuje tam bowiem nagrania z pracy na roli. Niedawno pokazał jak pracuje w traktorze.

Seksowna zawodniczka MMA ZNISZCZYŁA rywalkę i zmysłowo ZATAŃCZYŁA! [WIDEO]

Teraz przyszła pora na zdecydowanie większy i cięższy sprzęt. Pudzianowski zasiadł za kierownicą prawdziwej rolniczej bestii jaką jest kombajn. W pracy nie przeszkadza mu nawet ogromny upał. - Trzydzieści pięć stopni i żniwa 2020, jedziemy. Samo nic się nie zrobi i trzeba trochę orać... Gorąco, nie gorąco, a w kombajnie zbożowym trzeba siedzieć - powiedział Pudzianowski na wideo opublikowanym na Instagramie.

Najnowsze