Seksowna zawodniczka MMA ZNISZCZYŁA rywalkę i zmysłowo ZATAŃCZYŁA! [WIDEO]

2020-08-08 14:50 MC
Valerie Loureda
Autor: Instagram/valerieloureda Valerie Loureda

Valerie Loureda, która jest uznawana za jedną z najseksowniejszych zawodniczek MMA, budzi skraje emocje. Nie brakuje osób, które podważają jej umiejętności, tymczasem ona wychodzi do klatki i robi swoje! Na gali Bellator 243 znokautowała Tarę Graff. To nie był koniec show! Radość 22-latki była tak wielka, że zaczęła tańczyć!

Valeria Loureda budzi wiele kontrowersji w świecie MMA. Amerykanka chętnie publikuje odważne zdjęcia i w pewnym momencie zawodniczka UFC Macy Chiasson zarzuciła jej, że "sprzedaje seks", by przyciągnąć uwagę mężczyzn. 22-latka nie przejmuje się takimi głosami, tylko ciężko trenuje w American Top Team, m.in. z Joanną Jędrzejczyk, po czym wychodzi do klatki i demoluje rywalki! Tak było podczas gali Bellator 243, gdzie znokautowała Tarę Graff. Radość Amerykanki była ogromna. Zaczęła krzyczeć i zmysłowo tańczyć!

Greckie wakacje Karoliny Kowalkiewicz. Co za widoki! [ZDJĘCIA]

Jędrzejczyk pogratulowała swojej młodszej koleżance zwycięstwa. "Piękna bestia! Gratuluję dziewczyno!" - napisała na Instagramie gwiazda UFC.

Piękna zawodniczka stoczyła do tej pory trzy zawodowe walki, wszystkie pod szyldem Bellatora. Wcześniej pokonała Colby Fletcher i Larkyn Dasch.

Najnowsze