GORĄCA MAMUŚKA rozpala zmysły kibiców. Jej ZDJĘCIE w bikini to prawdziwy kosmos

2020-08-11 12:34 DKO
Mackenzie Dern
Autor: Instagram/mackenziedern Mackenzie Dern

Zawodnicy sportów walki, którzy przygotowują się do kolejnego starcia muszą poświęcić na to sporo czasu. Obozy zaczynają na długo przed występem na gali i starają się doprowadzić swoje ciało do perfekcji. W przypadku Mackenzie Dern nie ma Żadnych wątpliwości co do tego, w jakiej formie będzie piękna zawodniczka podczas kolejnej walki w UFC. Jej najnowsze zdjęcie rozpaliło fanów.

27-latka z Phoenix zawodową karierę w mieszanych sztukach walki zaczęła zaledwie cztery lata temu, a już teraz jest uznawana za wschodzącą gwiazdę największej federacji MMA na świecie, a więc amerykańskiego UFC. Dern nie ukrywa, że jej celem jest wywalczenie pasa mistrzowskiego w wadze słomkowej. Reprezentantka Stanów Zjednoczonych wie, jak smakuje mistrzowski tytuł, bo w przeszłości odnosiła ogromne sukcesy w Jiu-Jitsu.

Bramkarz ZMIAŻDŻYŁ PENISA koledze z drużyny. Piłkarz potrzebował szwów na przyrodzeniu [WIDEO, ZDJĘCIA]

A należy pamiętać, że Dern miała ponad roczną przerwę w karierze, a powodem tego była ciąża. W jednym z wywiadów stwierdziła, że łączenie obowiązków z macierzyństwem nie jest niczym nadzwyczajnym. - Nie wiem dlaczego ludzie myślą, że bycie mamą to tak trudne zadanie. Myślę, że dopiero jak zdobędę pas jako mama, to wtedy będzie to osiągnięcie - wyjawiła zawodniczka.

OCIEKAJĄCA SEKSEM partnerka piłkarza w CIĄŻY! Młody gwiazdor zostanie tatą! [ZDJĘCIA]

Jej najbliższa walka będzie miała miejsce dopiero we wrześniu, ale Dern już teraz pracuje nad swoim ciałem. I trzeba powiedzieć, że efekty są znakomite. 27-latka na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w skąpym bikini, na której odsłania swoje wysportowane ciało. Patrząc na komentarze jej fanów bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że Dern rozpaliła ich zmysły.