Pani Krysia prowadzi hospicjum dla 38 PSÓW w swoim domu! Gwiazdy FAME MMA chcą jej pomóc

2020-09-15 8:39 MSo
Damian Stifler Zduńczyk z wizytą w Staruszkowie
Autor: Instagram / Damian "Stifler" Zduńczyk Damian "Stifler" Zduńczyk z wizytą w Staruszkowie

Na świecie nie brakuje wspaniałych ludzi, którzy chcą bezinteresownie pomagać innym! Staruszkowo to hospicjum dla psów, które prowadzi pani Krysia. Pod swoją opieką ma aż 38 zwierzaków - starszych, schorowanych niewidomych, których nikt nie przygarnąłby już ze schroniska. Na funkcjonowanie potrzebuje jednak wielkich pieniędzy. Gwiazdy FAME MMA chcą jej pomóc!

Choć sama nie ma wiele, stara się pomagać innym! Pani Krysia to zdecydowanie wzór do naśladowania. Nikt jej nie wspiera w prowadzeniu hospicjum dla starych, nikomu niepotrzebnych psów. W Staruszkowie, bo tak nazywa swoje miejsce, przebywa aż 38 psiaków. Niektóre są niewidome, inne stare i w schronisku nie znalazłby się nikt, kto zdecydowałby się je przygarnąć!

Mamed Khalidov poznał nazwisko rywala na KSW 55. Będzie WIELKI rewanż?

FAME MMA 7: Stifler po przegranej z Popkiem.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Z pomocą przyszły gwiazdy organizacji FAME MMA! Damian "Stifler" Zduńczyk nagłaśnia za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zbiórkę na rzecz pani Krysi. Sam kocha zwierzęta i przekazał na pomoc psiakom 5000 złotych z tytułu reklamy, która pojawiła się na jego plecach podczas gali FAME MMA 7, na której przegrał z raperem "Popkiem".

Na portalu Zrzutka.pl zainicjował zbiórkę pomocową dla Staruszkowa. - W tym roku koszt samych leków dla psów wyniósł 37.000 zł. Sama Pani Krysia żyje w skromnych warunkach, a każdą złotówkę przeznacza na psy która są jej największym dobrem i miłością - czytamy w opisie zbiórki. Do tej pory udało się zebrać siedem tysięcy złotych, ale potrzeby są dużo większe.

Zbiórkę w swoich mediach społecznościowych promuje także mistrz FAME MMA, Dawid Malczyński. Sam także wpłacił pewną sumę pieniędzy! Dobro wraca!

Najnowsze