Phil De Fries, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Phil De Fries, Mariusz Pudzianowski

jasny przekaz

Phil De Fries bez ogródek o Mariuszu Pudzianowskim! Mistrz KSW nie wahał się ani chwili, mocne stanowisko

2023-02-15 15:22

Phil De Fries nieprzerwanie od kwietnia 2018 roku jest w posiadaniu pasa mistrzowskiego federacji KSW w wadze ciężkiej i już niedługo powalczy o dziewiąte zwycięstwo w polskiej federacji z rzędu. Ze względu na swoje gabaryty, niejednokrotnie łączony był z Mariuszem Pudzianowskim, jednak po jego ostatniej porażce z Mamedem Khalidovem, temat ten wydaje już mało realny, co potwierdził sam mistrz KSW w rozmowie z "MMA Rocks".

Pomimo upływających lat, Mariusz Pudzianowski wciąż wzbudza ogromne emocje, kiedy tylko jego nazwisko pojawi się na karcie walk kolejnej gali KSW. Po porażce z Mamedem Khalidovem, niemalże od razu zrobiło się głośno o możliwym pojedynku "Pudziana" z Arturem Szpilką, a sami zawodnicy jeszcze bardziej podgrzewają atmosferę. O ewentualny pojedynek z Pudzianowskim został zapytany również Phil De Fries, który niedługo, podczas KSW 79 po raz kolejny będzie bronić swojego pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej, kiedy to zmierzy się z Toddem Duffeem. 

Jasne stanowisko Phila De Friesa w sprawie walki z Mariuszem Pudzianowskim. Mistrz KSW skomentował ostatnią porażkę "Pudziana"

Ostatnie starcie Pudzianowskiego, kiedy niespodziewanie szybko przegrał on z Mamedem Khalidovem wzbudziło wiele emocji. W swojej rozmowie z portalem "MMA Rocks" tuż przed walką na KSW 79, De Fries postanowił skomentować to, co zobaczył w oktagonie, a przy okazji określił postawę "Pudziana" zdradzając, że ich wspólna walka raczej nie jest już możliwa, a na pewno nie w najbliższym czasie. 

Phil De Fries bez ogródek o Mariuszu Pudzianowskim! Mistrz KSW nie wahał się ani chwili, mocne stanowisko

Na pewno nie, dopóki nie odniesie kilku zwycięstw. Zobacz, co zrobił z nim Mamed (…) Mariusz nie wyglądał dobrze. Może to się działo w jego głowie, może nie trenował dobrze, ale nie wydaje mi się, aby nasza walka mogła się teraz wydarzyć. - odparł stanowczo wciąż urzędujący mistrz wagi ciężkiej KSW na pytanie o to, czy chciałby się zmierzyć z "Pudzianem" w najbliższym czasie. 

Zobaczcie, jak obecnie wygląda ojciec Mariusza Pudzianowskiego, zaglądając do galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Pudzianowski - De Fries?
Najnowsze