Mariusz Pudzianowski, Artur Szpilka

i

Autor: Tomasz Radzik/ SE Mariusz Pudzianowski, Artur Szpilka

zareagował natychmiast

Mariusz Pudzianowski pognał ile sił w nogach do Artura Szpilki! Usłyszał nawoływanie pięściarza, błyskawiczna reakcja

2023-01-18 9:52

Odkąd Artur Szpilka jasno dał do zrozumienia, że byłby chętny na walkę z Mariuszem Pudzianowskim, nawet w niedalekiej przyszłości, obaj gwiazdorzy federacji KSW mocno udzielają się na ten temat w mediach społecznościowych i podgrzewają atmosferę. Podczas ostatniego spaceru, Artur Szpilka postanowił zażartować z Pudzianowskiego i nagrał krótki film, na którym go woła. Na odpowiedź nie musiał długo czekać.

Już podczas ostatniej gali KSW 77, podczas której Mariusz Pudzianowski bił się z Mamedem Khalidovem zaczęło mówić się o tym, że w przyszłości "Pudzian" mógłby skrzyżować rękawice z Arturem Szpilką, a sam pięściarz nie wykluczał takiej możliwości. Teraz "Szpila" jeszcze bardziej podgrzał atmosferę wyznając, że może wejść z Pudzianowskim do klatki nawet w niedługim czasie. To sprawiło, że w mediach społecznościowych zawarzało, a "Pudzian" i Artur Szpilka zalewają swoje profile w mediach społecznościowych kolejnymi "zaczepkami". 

Pudzianowski usłyszał wołanie Artura Szpilki i pognał do niego ile sił w nogach. Zareagował natychmiast

Pięściarz postanowił w zabawny sposób przekazać Pudzianowskiemu, że już zaczął przygotowania do kolejnej walki i zaczął go wołać. - Bieganko z synkiem. Wracamy do formy. Maaaaaariusz! Maaaaariusz – zwrócił się do swojego kolejnego rywala „Szpila” na Instagram Stories. Na odpowiedź Mariusza Pudzianowskiego nie trzeba było długo czekać, a przy okazji zachował konwencję.

Mariusz Pudzianowski pognał ile sił w nogach do Artura Szpilki! Usłyszał nawoływanie pięściarza, błyskawiczna reakcja

- Arturku, Arturku! Już biegnę do ciebie. Czekaj, szykuje się Arturku, już biegnę. - odpowiedział "Szpili" gwiazdor KSW, biegnąć ile sił w nogach i jednocześnie pokazując, że on również nie próżnuje i krótko po walce z Mamedem Khalidovem już zabrał się do roboty, aby jak najlepiej przygotować się do następnego starcia. Na więcej informacji w sprawie walki Pudzian - Szpila, podobnie jak na oficjalne jej potwierdzenie wciąż musimy czekać. 

Zobaczcie, jak wygląda ojciec Mariusza Pudzianowskiego, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Szpilka?
Mariusz Pudzianowski pobiegł ile sił w nogach do Artura Szpilki

i

Autor: Instagram/ pudzianofficial screen Mariusz Pudzianowski pobiegł ile sił w nogach do Artura Szpilki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze