Piękna ring girl PROMIENIEJE. Zrobiła sobie selfie w ciąży [ZDJĘCIE]

2020-07-04 16:07 MC
Arianny Celeste
Autor: instagram/ariannyceleste Arianny Celeste

Jedna z najpiękniejszych ring girl Arianny Celeste kilka dni temu podzieliła się ze światem szczęśliwą nowiną. Poinformowała, że spodziewa się dziecka! Wygląda na to, że teraz będzie często publikować zdjęcia, prezentując z dumą swój ciążowy brzuszek. Właśnie przyszedł czas na pierwsze tego typu selfie.

Arianny Celeste jest uznawana za numer jeden wśród ring girls UFC. Czeka ją jednak przerwa w występach, ponieważ kilka dni temu okazało się, że spodziewa się dziecka. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się już kilka zdjęć, na którym prezentuje ciążowy brzuszek. Ostatnie to selfie, przy okazji którego podziękowała za wszystkie słowa wsparcia.

Przepiękna ring girl zasłania PIERSI tylko rękoma i czeka na WSPANIAŁY moment [ZDJĘCIA]

"Drogie dziecko, czekałam na ten moment przez całe życie! Obiecuję nauczyć cię o pięknie świata i kochać bez ograniczeń i podziałów. Ty nauczyłeś mnie tak wiele o dobroci, empatii i wierze. W całym tym chaosie pomogłeś mi pozostać silną i ugruntowaną. Jesteś już bardzo kochany! Nie mogę się doczekać, żeby cię poznać, kochanie! Kocham, mamusia" - napisała ring girl na Instagramie, ogłaszając wszystkim, że jest w ciąży.

Błachowicz: Mogę walczyć z ADAMKIEM ale cel to JONES. Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze