Piotr Lisek HME Stambuł

i

Autor: Cyfrasport Piotr Lisek HME Stambuł

Ostra wymiana zdań

Piotr Lisek już dymi przed FAME MMA. Mocna spina z Marconiem. Lekkoatleta od razu stoczy dwie walki na gali?!

2023-09-12 12:28

Niedawno ku zaskoczeniu wielu kibiców Piotr Lisek, polski tyczkarz został ogłoszony jako nowy zawodnik Fame MMA. Sportowiec zmierzy się w walce z bardzo doświadczonym Dariuszem „Daro Lwem” Kaźmierczakiem. Lekkoatleta ma już za sobą pierwszy medialny konflikt jednak nie ze swoim rywalem, a z innym zawodnikiem FAME - Natanem Marconiem.

Cały konflikt miał zacząć się od słów Liska wypowiedzianych w studio na FAME MMA 19. Lisek zapytany o swoją predykcję przed walką Marconia powiedział: "Ale on będzie chodził, a nie się bił. Bóg estetyki, to nie wiem, czy mu daleko nie jest do tego, bo ja przez rok nic nie robiąc byłbym w lepszej formie.”

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Lisek spiął się z Marconiem. Mocna wymiana zdań

Marcoń nie pozostał dłużny tyczkarzowi, wyzywając go na Instagramie: „Jesteś niespełnionym sportowcem, który po prostu szuka teraz zarobku i porzucił swoje ambicje sportowe, dlatego by zarobić. Zrozum to jesteś nikim”. Freak-fighter zaproponował również walkę w klatce.

Lisek przystał na propozycję i również na Instagramie wyraził gotowość do stoczenia dwóch walk jednego wieczoru: „29 jestem dostępny, jeśli chcesz walka po walce, nie wiem czy włodarze się zgodzą, ale jestem. Później no niestety jako niespełniony sportowiec będę się przygotowywał, aby może się spełnić”, tym samym zapowiadając późniejsze skupienie się na skoku o tyczce i przygotowaniu do Igrzysk Olimpijskich.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze