Pod zdjęciem Kamili Wybrańczyk rozpętała się potworna burza. Wszystko przez jeden komentarz, poszło o jej sylwetkę

Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk obrażona przez interautę

Kamila Wybrańczyk nie od dziś cieszy się sympatią wielu osób, które chętnie śledzą jej konta w mediach społecznościowych. Narzeczona Artura Szpilki, która zrobiła furorę podczas swojego debiutu w federacji FAME MMA może liczyć na masę komplementów ze strony internautów, chociaż zdarzają się i tacy, którzy potrafią dolać oliwy do ognia. Pod jednym ze zdjęć "Kamiszki" rozpętała się potworna burza po tym, jak jeden z internautów, pozwolił sobie skomentować sylwetkę partnerki pięściarza.

Narzeczona Artura Szpilki zalicza się do tego grona osób, które chętnie dzielą się swoim życiem w mediach społecznościowych, ku uciesze fanów. Kamila Wybrańczyk niejednokrotnie już bowiem w kolejnych relacjach i postach publikowała poglądy na dany temat, czy chwaliła się kolejnymi zdjęciami. Jedna z największych gwiazd federacji FAME MMA, która zrobiła furorę podczas swojej debiutanckiej walki w freak-fightowej organizacji przeciwko Zusje, na co dzień spotyka się z ogromną ilością komplementów. "Kamiszka" ma bowiem rzeszę oddanych fanek i fanów, którzy nie szczędzą pochwał swojej idolce przy okazji kolejnych zdjęć na Instagramie. Wśród nich znajdują się również tacy internauci, którzy nie mają zamiaru schlebiać narzeczonej pięściarza, a wręcz starają się wbijać jej szpilkę. Tak stało się przy okazji jednego z ostatnich postów Wybrańczyk, co wywołało niemałą burzę. 

Awantura pod postem Wybrańczyk

Jeden z internautów postanowił odnieść się do sylwetki Kamili Wybrańczyk, co spotkało się nie tylko z odpowiedzią "Kamiszki", ale również internautów, którzy stanęli w jej obronie. Internauta nie dawał jednak za wygraną, co przerodziło się w burzliwą wymianę zdań z kolejnymi fanami narzeczonej Artura Szpilki. Zobaczcie co takiego dokładnie napisał internauta, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

Kamila Wybrańczyk została ZAGIĘTA! Narzeczona Artura Szpilki nie była w stanie odpowiedzieć na to pytanie

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze